Yardım Redmi 5 Pro Fastboot'da kaldı

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Arkadaşlar Redmi Note 5 Pro Çin versiyonlu cihazı kullanıyorum MEE7S Kodlu... Global Stable Miui 10 romunu kullanıyordum. Lakin Cihaza Mi flash tool yardımıyla tekrar temiz kurulum yapmak istedim. miui10 yukleyerek. **clean all and lock** seçeneğini de seçmiştim yükleme yaparken. Ama cihaz brick oldu. fastboot moda ve cihazın orjinal recovery dışında bir yere girmiyor. flash tool da tekrar yükleme yapmak istediğimde **flash xbl.error** hatası veriyor. lütfen yardım edin. hangi romu ve yazılımı kullanmam lazım.

ghostdawis

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Xiaomi
Konular
3
Arkadaşlar Redmi Note 5 Pro Çin versiyonlu cihazı kullanıyorum MEE7S Kodlu... Global Stable Miui 10 romunu kullanıyordum. Lakin Cihaza Mi flash tool yardımıyla tekrar temiz kurulum yapmak istedim. miui10 yukleyerek. **clean all and lock** seçeneğini de seçmiştim yükleme yaparken. Ama cihaz brick oldu. fastboot moda ve cihazın orjinal recovery dışında bir yere girmiyor. flash tool da tekrar yükleme yapmak istediğimde **flash xbl.error** hatası veriyor. lütfen yardım edin. hangi romu ve yazılımı kullanmam lazım.

lock(bootloader kilidini kilitlediğiniz için) seçeneğini seçtiğinizden maalesef cihazınız brick olmuş. bir arkadaşımız note 5 için çözümü forumda paylaşmıştı.
Xiaomi Redmi Note 5 AntiRollback HardBrick Çözümü !

Oyla:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Oyla:

ghostdawis

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Xiaomi
Konular
3
Cevapladiginiz icin tesekkur ederim.Kesin cözüm olur mu acaba verdiginiz linkteki konu. Birde birsey sorucam simdi bootlader tekrar kilitlendi mi benim.ve imei silindi mi

Rica ederim.bl kilitlendi sizin. Bilgim yok maalesef. Attigim linkte konu açan arkadaş yardimci olur.

Oyla:
Üst Alt