Diğer Redmi 5 Plus'ı unuttular

Np_Overlord

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
36
Yalan söyleyecek değilim

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
bırakın lite olanı
A2 bedava verseler kullanmam
( A2 kullananlar alınmasın , tercih meselesi)

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Xiaomi'nin böyle bir hata yapacağını sanmam yaparsa eğer çok büyük bir hata yapar
Forumdaki, güncelleme sonrası dert yumağı olmuş konuları incelemeni tavsiye ederim... Stabil çalışan bir sisteme güncelleme verilerek bozulacaksa güncelleme vermemeleri daha iyidir...

* * *

Forumda, güncelleme gelmedi diye yanıp tutuşanlar ile, güncelleme sonrası yandım anam diyenlerin aynı kişiler olmasını çok istiyorum... ;)

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
* * *

Forumda, güncelleme gelmedi diye yanıp tutuşanlar ile, güncelleme sonrası yandım anam diyenlerin aynı kişiler olmasını çok istiyorum... ;)

Güncelleme bir sudur , içi iç kudur. Olmadı galiba ))

battle4victory

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Şimdi hocam, güncelleme güncelleme diyorsunuz ama, güncelleme gelip ya mahvolursa telefon? O zaman ne olacak? Emin olun unutmamışlardır. Belki yeni Android sürümü telefona ağır gelecek? Örneğin iPhone'da -yanlış hatırlamıyorsam- bundan 2-3 yıl önce yeni çıkan iOS sürümü gelmişti ve neredeyse tüm telefonlar eskiyen Nand yongaları yüzünden yavaşlayıp, brick olmuştu.
Hocam 4 aydır güncelleme gelmiyor tamam da, Çin romuna her hafta geliyor ve Redmi 5 Plus'tan daha kötü durumda olan telefonlar hala güncelleme alıyor. Hem yeni Android sürümü problem olacağını sanmıyorum. Çünkü bu telefonda Pie romlar tıkır tıkır çalışıyor. Cidden üvey evlat gibi davranıyor bu Global Rom ekibi.

Np_Overlord

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
36
Hocam 4 aydır güncelleme gelmiyor tamam da, Çin romuna her hafta geliyor ve Redmi 5 Plus'tan daha kötü durumda olan telefonlar hala güncelleme alıyor. Hem yeni Android sürümü problem olacağını sanmıyorum. Çünkü bu telefonda Pie romlar tıkır tıkır çalışıyor. Cidden üvey evlat gibi davranıyor bu Global Rom ekibi.
Sonunda beni anlayan birisi çıktı

Üst Alt