Yardım Redmi 5 Plus '' The system has been destroyed ''

tetikci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui 10 global kararlı 10.0.4
Telefon Modeli
Redmi 5 Plus
Bootloader Kilidi
Açık
selamun aleykum dun aksam romlar arasında deneme yapıyodum bir kac çalışmayan romu belki çalışır diye üst üste kurdum dikkatsizligime(aptallığıma) geldi en son yedekten lineage os un yedegi almıstım ki yeniden baslatınca bu hata karsıma cıktı ne yapmam gerekiyor lutfen yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme:

fthcvdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
5
aynı sorunla bende karşılaştım hocam. twrp falan yüklememe dahi izin vermedi mecburen miflash ile fastboot rom yükledim ve normalde döndü ama başka bir yolu var mı bilmiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aynı sorunla bende karşılaştım hocam. twrp falan yüklememe dahi izin vermedi mecburen miflash ile fastboot rom yükledim ve normalde döndü ama başka bir yolu var mı bilmiyorum.
hatta mifiashla normal kurulum da yapamadım. mecburen edl moda geçip oradan yükleme yaptım ve sorun çözüldü.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hatta mifiashla normal kurulum da yapamadım. mecburen edl moda geçip oradan yükleme yaptım ve sorun çözüldü.

Oyla:
Üst Alt