Araçlar Redmi 5 plus şarj kablosu

Black1man

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
6
Herkese iyi akşamlar 1 adet redmi 5 plus cihazım var 2018 yılında aldım hepsi orjinal geçenlerde şarj çok yavaş aşırı yavaş doldurugunu farkettim şarj kablosu bu arda 10 dk 2 şarj ediyor anlamadım bişey daha sonra adaptörde hiç bi sorun yok gm telefonunun şarj kblısnu denedim 7dk da 6 şarj etti uygulama indirdim kendi kablomda hiç bi sorun yok fakt kablo çok aşırı yavaş dolduruyor adaptörde sorun yok ama anlamdım kablodada bi soeun gözükmüyoe neden bilen varmı

kaanduras

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Kaan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Hocam bir de Qc 3.0 bir adaptör kullanın. Hızlı şarj aktif olmuyor olabilir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Sorun kablonuzda gibi görünüyor. Dışarıdan her hangi sorun görünmese de farklı kablo ile şarj ettiğinizde hız problemi yaşamıyor oluşunuz kablonuzun problemli olduğunu gösteriyor. Yeni bir kablo temin etmenizi tavsiye ederim.

Black1man

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
6
Sorun kablonuzda gibi görünüyor. Dışarıdan her hangi sorun görünmese de farklı kablo ile şarj ettiğinizde hız problemi yaşamıyor oluşunuz kablonuzun problemli olduğunu gösteriyor. Yeni bir kablo temin etmenizi tavsiye ederim.
Hocam kablo durduk yere böyle oldu hiç bi kopmada yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bir de Qc 3.0 bir adaptör kullanın. Hızlı şarj aktif olmuyor olabilir.
Hocam adaptörde bi sorun yok kabloda da sorun yok gözküyor ama 10 dkikada 2 şarj etti anlamadım başka kablıyu denedim 7 dkidada 6 şarj etti

Üst Alt