Yardım Redmi 5 plus pubg güncelleme sorunu

Manwe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Merhaba arkadaşlar redmi 5 plus kullanıcılarından pubg oynayan arkadaşlar en son pubg güncellemesinden sonra oyunu oynayamaz hale geldim uçak yüklenmiyor uçaktan atlayamiyorum çok uzun süre bekleyince uçaktan açınca kendi kendine boğulurken falan yükleniyor ama bazen erken yükleniyor çok iyi oynuyorum bunun nedeni nedir sistem yetersizliği değildir diye düşünüyorum hiç oynanmazdi nasıl duzelticez?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-04-18-12-37-22-592_com.tencent.ig.png
    Screenshot_2019-04-18-12-37-22-592_com.tencent.ig.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 26

Omerbicerer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
RedMi 5 Plus
Konular
6
Merhaba arkadaşlar redmi 5 plus kullanıcılarından pubg oynayan arkadaşlar en son pubg güncellemesinden sonra oyunu oynayamaz hale geldim uçak yüklenmiyor uçaktan atlayamiyorum çok uzun süre bekleyince uçaktan açınca kendi kendine boğulurken falan yükleniyor ama bazen erken yükleniyor çok iyi oynuyorum bunun nedeni nedir sistem yetersizliği değildir diye düşünüyorum hiç oynanmazdi nasıl duzelticez?

Şimdilik bir çözümü yok herkes aynı sorunu yaşıyor . Her oyun gibi pubg de yeni gpu lara gore oyunj optimize etti ve şuan snapdragon islemci eskitme politikasini uyguluyor yani en fazla 2 güncelleme sonra oyun tamamen oynanmaz bi hale gelir . Root varsa Tek çözüm kernel auditor ile gpu yu performans moduna alırsanız düzeliyor ama şarj erken bitiriyor ve isi degerleri yükseliyor

Oyla:

Manwe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Şimdilik bir çözümü yok herkes aynı sorunu yaşıyor . Her oyun gibi pubg de yeni gpu lara gore oyunj optimize etti ve şuan snapdragon islemci eskitme politikasini uyguluyor yani en fazla 2 güncelleme sonra oyun tamamen oynanmaz bi hale gelir . Root varsa Tek çözüm kernel auditor ile gpu yu performans moduna alırsanız düzeliyor ama şarj erken bitiriyor ve isi degerleri yükseliyor
Yok hocam alakası yok , şimdi farkettim ilk önce veri ile giriş yapınca hiçbir sıkıntı yok sorun wifi ile girince , oyunu veri ile açıp oyun içinde wifiye baglaniyorum sorun çözülüyor geçici bir sorun bu

Oyla:

Yusuf özgür

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Özgür
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
17
Adam görünce arabadan inerken flan her türlü kasıyor çözümünü bulamadim

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Bende de sorun var. Uçaktan atlayıp maç başlamasına rağmen maçın başlamasına 0 saniye kaldı ekranında kalıyorum, evlerin içinde silah yok adam karşıma çıkınca önümde gidip geliyor, evlerin pencerelerinden zıplayarak giremiyorum... Gibi bir sürü sorun var

Oyla:

Manwe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Bende de sorun var. Uçaktan atlayıp maç başlamasına rağmen maçın başlamasına 0 saniye kaldı ekranında kalıyorum, evlerin içinde silah yok adam karşıma çıkınca önümde gidip geliyor, evlerin pencerelerinden zıplayarak giremiyorum... Gibi bir sürü sorun var
Ahahhaha aayyni sorun hocam bak ss attım en yukarıda , ama ben çözümü buldum veri ile gir oyuna uçağa binince wifi ye gec

Oyla:

Manwe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Şuan işin kötü yanı 20sine kadar veri paketim yok :)
Hocam benim imkanım olmadı ama başka wifi dene belki olur başka bir arkadaş sorun yaşamadığını söyledi benim wifi hızlı ama eski belki seninki de öyledir benim tek umudum o umarım wifi bozuktur

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Hocam benim imkanım olmadı ama başka wifi dene belki olur başka bir arkadaş sorun yaşamadığını söyledi benim wifi hızlı ama eski belki seninki de öyledir benim tek umudum o umarım wifi bozuktur
Heryere cayır cayır bağlanıyor, oyunla ilgisi var wifi ile değil güncelleme ile böyle oldu dün gece böyle birşey yoktu

Oyla:

Yusuf özgür

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Özgür
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
17
Oyunda tamir et butonuna basıp grafik ayarlarını sıfırlama yapın root varsa gamebooster kullanın kasma nadir oluyor uçak görülmeme falan kalmıyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-04-19-17-58-00-409_com.burakgon.gamebooster3.png
    Screenshot_2019-04-19-17-58-00-409_com.burakgon.gamebooster3.png
    75,2 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt