Diğer Redmi 5 plus play protect ve netflix sorunu

ernkrklc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Bunu deneyin mevcut netflix uygulamasını kaldırın
Bu sıkıntı değil zaten APK olarak Netflixi kullanabiliyorum fakat play protect sertifikası yok bunu düzeltmek istiyorum

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Bu sıkıntı değil zaten APK olarak Netflixi kullanabiliyorum fakat play protect sertifikası yok bunu düzeltmek istiyorum
Üstte bağlantısı verildi global stabil kullanıyorsanız magisk yüklemeniz yeterlo

birisivs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdal
Cihazım
Mi5s
Konular
0
Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce cihazı carrefourdan aldım fakat geçen hafta netflix indirmeye çalışırken netflixin play storede olmadığını gördüm biraz araştırdım bi çözüm bulamadım sonra play storede sorunu çözmeye çalışırken play protect sertifikası olmadığını gördüm forumda baya bi araştırdım her şeyi denedim olmadı kararlı global rom yükledim olmadı eu rom yüklemeye çalıştım sistem güncelleyiciden güncelleme doğrulanamıyor dedi twrp fastboot falan kullanmayı bilmediğim için bulaşmadım onlara yani kısacası sorun play protect sertifikası olmaması forumda ne varsa denedim hiçbiri bi işe yaramadı bu arada bootloader kilidi açık

Halen sorununuz devam ediyor mu bilmiyorum ama aynı problemi yaşayan arkadaşlar için bir çözüm önermek istiyorum. Redmi note 5 cihazıma da netflix yazılımı yükleyemedim bunun üzerine yaptığım araştırmada aşağıda ki linkteki programı yükledim ve sonuç olumlu. Biz 4 kişi kullandığımız için ikinci seçenek olan ultra hd yazan linkteki programı kurdum. Güncelleme olduğunu bildirdiğinde güncelleme kurmayın zaten kurmak isteseniz de uyumsuz olduğundan kurmayacak. Umarım işinize yarar.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Halen sorununuz devam ediyor mu bilmiyorum ama aynı problemi yaşayan arkadaşlar için bir çözüm önermek istiyorum. Redmi note 5 cihazıma da netflix yazılımı yükleyemedim bunun üzerine yaptığım araştırmada aşağıda ki linkteki programı yükledim ve sonuç olumlu. Biz 4 kişi kullandığımız için ikinci seçenek olan ultra hd yazan linkteki programı kurdum. Güncelleme olduğunu bildirdiğinde güncelleme kurmayın zaten kurmak isteseniz de uyumsuz olduğundan kurmayacak. Umarım işinize yarar.
Uzaklarda aramayın Rehber - Netflix Bu Cihazla Uyumlu Değil Hatası ÇÖZÜMÜ

Üst Alt