Sohbet Redmi 5 Plus Pil Tüketimi Sonucum ve Sizlerin Deneyimleri

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Yaptığım bu deneme sonucunda aldığım ekran süresi bu %10'dan sonra devam ettirmek istemedim yoksa en az 1 saat daha alabilirdim biliyorum. Bu test sırasında 3G ve 4.5G pil tüketimini de karşılaştırdım ve gördüm ki 4.5G çok daha başarılı pil konusunda fakat paketim az :) . Kullandığım rom MIUIPRO 8.5.14 daha önce bir sürü rom denedim custom olsun MIUI tabanlı olsun en iyi kullanım deneyimi ve perfomansı bu romda buldum. Bu arada sistem dosyalarından bazı gereksiz uygulamaları da kaldırdım mesela MİHOME ve APPVault kaldırıp yerine Nova Launcher ve Nova TeslaUnread'ı sistem dosyalarına attım böylece arkada iki tane Launcher çalışmamış oldu sadece Nova çalışır durumda.

Parlaklık çoğu zaman otomatik 1 saate yakın sürede full'idi

Bu arada %78'e kadar hızlı bir tüketim vardı TWRP'den wipe cache yaptım kendine geldi.

Sizlerde kendi deneyimlerinizi bu konu altında paylaşırsanız farkları görmüş oluruz.

Ekli dosyalar

• 1-tile.jpg
    1-tile.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 72

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Takıldığım tek bi şey var hocam. MC6 çıkmışken neden MC3? :D

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Takıldığım tek bi şey var hocam. MC6 çıkmışken neden MC3? :D
Hocam MC6'yı denemedim daha fakat MC5'de çok fazla gereksiz şey vardı yok şu görevi yap istersen yada bunu yani hikaye akışı güzel değildi birde hatırladığım kadarı ile enerji olayı vardı hiç haz almam ondan da. Ben düz hikaye akışı seviyorum ve bu oyunda niyeyse Medal of Honor tadı aldım. 1 saat önce MC4'ü de yükledim bu arada :D :D .

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Haklısınız hocam. 3 ve 4ü vakti zamanında bitirmiştim. En keyiflisi bu ikisi. 4 çok daha güzel hikayeye sahipti yanlış hatırlamıyorsam. Görünce dikkatimi çekti. :D İyi oyunlar hocam. :)
Hocam MC6'yı denemedim daha fakat MC5'de çok fazla gereksiz şey vardı yok şu görevi yap istersen yada bunu yani hikaye akışı güzel değildi birde hatırladığım kadarı ile enerji olayı vardı hiç haz almam ondan da. Ben düz hikaye akışı seviyorum ve bu oyunda niyeyse Medal of Honor tadı aldım. 1 saat önce MC4'ü de yükledim bu arada :D :D .

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Haklısınız hocam. 3 ve 4ü vakti zamanında bitirmiştim. En keyiflisi bu ikisi. 4 çok daha güzel hikayeye sahipti yanlış hatırlamıyorsam. Görünce dikkatimi çekti. :D İyi oyunlar hocam. :)

Sağ olun hocam bu arada sizde aynı cihazı kullanıyorsunuz sizce iyi mi bu değerler ?

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Gayet normal, olması gerektiği gibi hocam. Tabi kullanıma göre değişiklik gösteriyor kişiden kişiye.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Gayet normal, olması gerektiği gibi hocam. Tabi kullanıma göre değişiklik gösteriyor kişiden kişiye.

Tekrardan sağ olun hocam konuyu açma amacım farklı rom kullanan arkadaşlar da kendi deneyimlerini tabii kendi kullanım tarzları ile paylaşırsa güzel bir DATA BASE oluşturabiliriz.

Üst Alt