Güncelleme Redmi 5 Plus MIUI10 Global Stable V10.0.4.0.OEGMIFH Güncelleme Değişiklikleri ve Linkler

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
arkadaşlar Global stabilden sonra EU rom yükledim ekran kildine 4 rakamlı şifre koydum buraya kadar sorun yok ancak şifreyi ne yaptıysam değiştiremiyorum. Ne yapabilirim. teşekkürler

muzo_0709

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
şu şekilde bir sorunum var redmi 5plus kullanıyorum delta garantili bundan 6 ay önce sabah kalktığımda telefon calismiyordu durduk yere telefonu gonderdım delta ya bana Anakart yandı dediler üzerindeki Anakart değişim yapıldı mee7 di yeni takılan meg7 Anakart oldu ve buna Fabrikasyon yazılım atıp gönderdiler bende hali ile gelince yazılım güncelleme lerini yaptım ve hat okumama ya başladı anabant sürümü ve İmeiler bilinmiyor yazıyordu bende arayıp geri gonderdım yapıldı deyip geri gönderdiler bende tekrar güncelleme yapınca aynı sorun oldu bende Facebook'ta xiaomi grubunda sağolsun bayram kaya abimiz var ona ücreti karşılığında yaptırdım ama o da sadece şu şekilde yapmış global beta haftalık yüklemiş şimdi ben bu sorunlar ile karşılaşmadan sizin önerdiğiniz global stabil ve euro rom larına nasıl geçebilirim yardımcı olur iseniz çok sevinirim

Yusuf özgür

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Özgür
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
17
şu şekilde bir sorunum var redmi 5plus kullanıyorum delta garantili bundan 6 ay önce sabah kalktığımda telefon calismiyordu durduk yere telefonu gonderdım delta ya bana Anakart yandı dediler üzerindeki Anakart değişim yapıldı mee7 di yeni takılan meg7 Anakart oldu ve buna Fabrikasyon yazılım atıp gönderdiler bende hali ile gelince yazılım güncelleme lerini yaptım ve hat okumama ya başladı anabant sürümü ve İmeiler bilinmiyor yazıyordu bende arayıp geri gonderdım yapıldı deyip geri gönderdiler bende tekrar güncelleme yapınca aynı sorun oldu bende Facebook'ta xiaomi grubunda sağolsun bayram kaya abimiz var ona ücreti karşılığında yaptırdım ama o da sadece şu şekilde yapmış global beta haftalık yüklemiş şimdi ben bu sorunlar ile karşılaşmadan sizin önerdiğiniz global stabil ve euro rom larına nasıl geçebilirim yardımcı olur iseniz çok sevinirim

Stabil Roma güncelleyici uygulamasından geçiş yapabilirsiniz
Stabil link :

İlk olarak stabil romu indirin
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Güncelleyici uygulamasından indirdiniz dosyayı seçin

Not : Rom kurmak istiyorsanız yeni konu açın ordan yardım ediyim.

muzo_0709

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Stabil Roma güncelleyici uygulamasından geçiş yapabilirsiniz
Stabil link :

İlk olarak stabil romu indirin

Güncelleyici uygulamasından indirdiniz dosyayı seçin

Not : Rom kurmak istiyorsanız yeni konu açın ordan yardım ediyim.
Hocam işte sorun burda hangi romu yuklerisem yukleyeyim imeilerim ve anabant sürümüm siliniyor ve anabant bilinmiyor yazıyor hepsinde telefon kullanılmıyor simkart görmüyor o yüzden haftalık beta kurdurdum bir abimize sadece o şekilde yapabildik

Üst Alt