Sohbet Redmi 5 plus ile aranızdayım

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Merhabalar herkese, 5 gün önce redmi 5 plus alarak aranıza katıldım. Bundan önce gm5 plus ile miui deneyimim oldu. Zaten xiaomi telefon düşünmemdeki sebeplerden biri de gm5plusa yüklediğim miui romuydu. Çok hoşuma gitmişti ve aklıma girmişti. Ondan önce de lgg2 kullandım. Tabi bu toplamda 5 senelik bir süreç. Bir çok rom kullandım. Tweaksbox, modüller, kerneller. Bu cihazın orjinal romunu 5 gündür kullanmama rağmen bundan iyisini görmedim. Ses açma kısma parlaklık düzeyi butonları harika olmuş, stabilite çok güzel, pil 9 10 saat ekran süresi veriyor. Öncekilerde 3 - 4 görüyordum. Tam bir fp canavarı. Sırf şu tam ekran modu için bile bu marka alınır. Tek sevmediğim şey ise sistem uygulamalarındaki reklamlar,,bunu biraz rezalet buldum. Ama yakında root yapar bunu çözerim. Şimdilik tadını çıkarıyorum :)

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Teşekkürler, blockada yükledim şimdilik idare eder, root yapınca adaway yüklerim hemen. Sistem uygulamalarında reklam görmenin kötü olduğunu düşünüyorum,yoksa çözüm kolay :)

yasinakdag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
redmi 5 plu
Konular
17
hayırlı olsun hocam. ben max 7 saat alıyorum nasıl 9-10 saat aldınız ya

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Herkese teşekkürler, kafama takılan bir durum var. Ben cihazı Hepsiburadan aldım, benim cihazın kutusu kırmızı ve Çin yazıları var inceleme videolarinda global yazanları görmüştüm, sanırım cihazım Çin versiyonu. Bunun bana ne gibi eksisi olur, neleri eksik neleri fazladır bilen varmı?

Üst Alt