Soru Redmi 5 Plus için Stabil Rom Önerisi

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
merhaba arkadaşlar r5+ için rom önerir misiniz günlük kullanımda sıktıntı çıkartmasın stabil olsun yeter..
miui tabanlı olursa sevinirim

aknozsoy57

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın Özsoy
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
IT Dİzayn Etiket
Konular
15
Hocam miuitr romu var telegram gruplarında paylaşılıyor

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Hocam miuitr romu var telegram gruplarında paylaşılıyor
PaintYourAndroid isimli ROM'u hazırlayan arkadaş vendor dosyasını credit vermeden kullandığı için kendisini hırsızlıkla suçlamakta. Emeğe saygımız olsun diye direkt olarak PaintYourAndroid ROM'unu kurmak daha mantıklı bence. (Ben de deneme amaçlı kurdum, memnunum. Arama sırasında arayüz kasıyor ama onun haricinde beklediğim performansı aldım. Mi Cloud SIM aktivasyon hatası yüzünden çalışmıyor. Hiç SMS de göndermiyor. Bunlar dışında sorunu yok. Kurarsanız Mi Cloud'la ilgili bir bilgi verirseniz sevinirim. Uzun süredir MIUI kullanmadığımdan unutmuşum bazı şeyleri.)

Telegram linki atarmisin??
MiuiTR ROM'u kendi sitesinden indirebilirsiniz.

aknozsoy57

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın Özsoy
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
IT Dİzayn Etiket
Konular
15
PaintYourAndroid isimli ROM'u hazırlayan arkadaş vendor dosyasını credit vermeden kullandığı için kendisini hırsızlıkla suçlamakta. Emeğe saygımız olsun diye direkt olarak PaintYourAndroid ROM'unu kurmak daha mantıklı bence. (Ben de deneme amaçlı kurdum, memnunum. Arama sırasında arayüz kasıyor ama onun haricinde beklediğim performansı aldım. Mi Cloud SIM aktivasyon hatası yüzünden çalışmıyor. Hiç SMS de göndermiyor. Bunlar dışında sorunu yok. Kurarsanız Mi Cloud'la ilgili bir bilgi verirseniz sevinirim. Uzun süredir MIUI kullanmadığımdan unutmuşum bazı şeyleri.)

MiuiTR ROM'u kendi sitesinden indirebilirsiniz.
Hocam kusura bakmayın geç gördüm biraz ben şu an miui 12.5 sürümünü deniyorum sadece parmak izi sıkıntısı var bir dostumuz miuitr sayfasında paylaşmış sıkıntının çözümü ile alakalı miui 11 sürümünde de bir sıkıntı görmedim stabildi isterseniz deneyin

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Hocam kusura bakmayın geç gördüm biraz ben şu an miui 12.5 sürümünü deniyorum sadece parmak izi sıkıntısı var bir dostumuz miuitr sayfasında paylaşmış sıkıntının çözümü ile alakalı miui 11 sürümünde de bir sıkıntı görmedim stabildi isterseniz deneyin
Şu an memnun olduğum için sürüm değiştirmeyi düşünmüyorum. Mi Cloud sorununu da çözmek gibi bir hayalim yok, ben halen operatör kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Parmak izinde ne gibi bir sorun yaşıyorsunuz?

aknozsoy57

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın Özsoy
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
IT Dİzayn Etiket
Konular
15
Şu an memnun olduğum için sürüm değiştirmeyi düşünmüyorum. Mi Cloud sorununu da çözmek gibi bir hayalim yok, ben halen operatör kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Parmak izinde ne gibi bir sorun yaşıyorsunuz?
vendor ile ilgili bir sorun hocam romda sıkıntı var

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
redmi5plus Hocam cihazınızı değiştirmeye karar verdiniz galiba. Yeni cihazınız hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.

Üst Alt