Soru Redmi 5 Plus Ekran Değişimi

emrek016

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
4
Arkadaşlar günaydın. Telefonun ekranını değiştirmek istiyorum. Sipariş verebileceğim güvenilen yer var mıdır? Araştırma yaparken çıtalı, çıtasız diye satılanları gördüm. Farkı nedir? Telefonum mavi renk olduğu için ekran çerçevesi beyaz. Siyah olanı satın alsam sorun yaşar mıyım? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Bir adet de bizde değişecek, ghost screen berbat etti. Üstad Neden çıtalı daha iyi ?

Ekran kasaya orijinalden yapışık olduğu için daha sağlam oluyor diğer sadece ekran takan kişiler genelde kasayı tam temizlemiyor yada sürdükleri yapıştırıcı veya bant eşit olmadığında ekran küçük düşmelere dahi dayanıksız oluyor.

Benim fikrim sadece ekran alıp artı tamir parası vermek yerine o parayla direk çitalı alıp kendin tak işçiliğe vereceğin paraya kaliteyi satın al

Oyla:

emrek016

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
4
Teşekkür ederim cevaplarınız için. Peki nereden alicaz bu ekranı farklı farklı ürünler var. Zaten dokunmatik probleminden dolayı alacağım. Aldığım ürünün gerçekten işimi görecek ürün olması lazım.

Oyla:

Houner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
0
aynen orijinal ekran nereden bulabilirim, ben de değiştirmek istiyorum. HiddeNKinG

Oyla:
Üst Alt