Yardım Redmi 5 plus donma sorunu

'Sorular ve Yardım Talepleri' forumunda Bexdever tarafından 14 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. Telefonum İnternette uygulamalarda durmadan donuyor. Tuş kilidini kapatıp açınca düzeliyor. buna nasıl bir çözüm bulabiliriz?

2. Ne zamandan bu yana bu durum Söz konusu? Yeni bir rom mu attınız?.Temiz bir tekrar kurulum yaparsanız, muhtemelen düzelecektir

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

3. Telefonu alalı 1 ay bile olmadı telefona da hiçbir şey yapmadım zaten bu konularda acemiyim.

4. Sorunun ne zaman başladığını sormama rağmen, cevaplamadınız, bu durumda Cihazınızı resetlerseniz, düzelir

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

5. yaklaşık 10 gündür sorun yaşıyorum son iki gündür daha fazla arttı donma lar.

6. Global stabilde bende sorun yaşadım ve betaya gectim suan daha hizli

7. Peki nasıl geçiliyor betaya?

8. Guncelleyici uzerinden dosya sec ile

9. Hocam ben aşırı derecede acemiyim bana Bilal'e anlatır gibi anlamanız lazım mümkünse.

10. Romu indir daha sonra guncelleyiciye gir sag ustten dosya seci bul romu sec tamam de bukadar

11. Son soru romu indirebileceğim bir link verebilir misiniz?

12. Miui orjinal sitesinden indirebilirsiniz, global developer rom

13. Beta rom icin bootloader unlock gerekiyormu ? Onu da belirtirmisiniz.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...