Yardım redmi 5 plus custom rom yükledikten sonra sesler geliyor ama ekran gelmiyor

Zeon.Serkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SERKAN
Cihazım
REDMİ 5 PLUS
Konular
1
Arkadaşlar redmi 5 plus telefonuma custom rom yükledim mi logosu gidiyor sonra ekrana kararıyor telefon açılıyor ama ekran yok ne yapmam lazım. global e dönmek istemiyorum.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Arkadaşlar redmi 5 plus telefonuma custom rom yükledim mi logosu gidiyor sonra ekrana kararıyor telefon açılıyor ama ekran yok ne yapmam lazım. global e dönmek istemiyorum.
Cihazı Açmak İçin Şimdilik Mi Flash ile Stock Roma Dönüş Yaparak Tekrardan Custom Rom Kurulumu Yapabilirsiniz. Önemli Olan Cihazın Açılmasıdır Hocam Geçmiş Olsun.

Zeon.Serkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SERKAN
Cihazım
REDMİ 5 PLUS
Konular
1
Cihazı Açmak İçin Şimdilik Mi Flash ile Stock Roma Dönüş Yaparak Tekrardan Custom Rom Kurulumu Yapabilirsiniz. Önemli Olan Cihazın Açılmasıdır Hocam Geçmiş Olsun.
Sağolun hocam ama stock roma dönüp Mİ Flash ile custom rom yüklüyorum yine aynı sonuç ekran siyah. Bir ara tekrar olmuştu o zaman custom romu yükledikten sonra global romun boot.img sini flashlamıştım sonra tekrar custom romu yükledikten sonra açılmıştı ama şimdi sadece siyah ekran veriyor.

Üst Alt