Soru Redmi 5+ miui 10.2.3.0 (twrp)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

THE_MERT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mrt
Cihazım
Mi 5 plus
Meslek
Öğrenci
Konular
6
merhaba arkadaşlar ben mert benim telefonum redmi 5 plus bu telefona gelen (global)miui 10.2.3.0 OEGMIXM bu güncellemeyi twrp üzerinden kurarsam brick olurmu lütfen bilgisi olmayanlar cevap yazmasın.

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Sen güncellemeyi indir. Yükle tıkla. Yüklemeye basliycak. Kendisi twrp girip yüklemeyi ordan yapacak. Cihazın brick olmaz.sadece twrp silinir.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Güncellemeyi TWRP ile yükledikten sonra magisk de yüklemeniz gerekli yoksa telefonunuz açılmaz...

HiddeNKinG eksik ve yanlış bilgi verenler için "beğenmeme" butonu istiyoruz. no~~

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Konular
49
Güncellemeyi TWRP ile yükledikten sonra magisk de yüklemeniz gerekli yoksa telefonunuz açılmaz...

HiddeNKinG eksik ve yanlış bilgi verenler için "beğenmeme" butonu istiyoruz. no~~
Benim telefonumda anlattığım şekilde yaptım. Brıck olma durumu olmadi. Beğenmeme butonunu kendiniz koymuşsunuz.:@:@

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Benim telefonumda anlattığım şekilde yaptım. Brıck olma durumu olmadi. Beğenmeme butonunu kendiniz koymuşsunuz.:@:@

MIUI 8 kullanıyorsanız olabilir fakat arkadaş özellikle MIUI 10 olduğunu belirtmiş. Ya telefonunuzu ya bilgilerinizi güncelleyin ya da yazmayın. Yazmak gibi bir mecburiyetiniz mi var? Bırakın bilen kişiler yardımcı olsun. Yardımcı olmak isterken zarar veriyorsunuz...

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Konular
49
MIUI 8 kullanıyorsanız olabilir fakat arkadaş özellikle MIUI 10 olduğunu belirtmiş. Ya telefonunuzu ya bilgilerinizi güncelleyin ya da yazmayın. Yazmak gibi bir mecburiyetiniz mi var? Bırakın bilen kişiler yardımcı olsun. Yardımcı olmak isterken zarar veriyorsunuz...
Miui 10 deneyip yaptığım şeydir. Bu forumda kime zararım olmuş ki Bunu söylüyorsunuz. Merak etme be im bilgilerim her daim gunceldir.anlamadigim zorunuza giden ne?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Miui 10 deneyip yaptığım şeydir. Bu forumda kime zararım olmuş ki Bunu söylüyorsunuz. Merak etme be im bilgilerim her daim gunceldir.anlamadigim zorunuza giden ne?
Yaw yanlış ve güncel olmayan bilgiyi 3 mesaj üstte yamışsınız hala benim bilgim günceldir diyorsunuz. Kimse ne zararım olmuş demişsiniz, yazdıklarınızı yapsa arkadaşın cihazı brick olacak daha ne olsun. Forumdan verebileceğiniz en büyük zarar bu zaten headbang~~

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Konular
49
Yaw yanlış ve güncel olmayan bilgiyi 3 mesaj üstte yamışsınız hala benim bilgim günceldir diyorsunuz. Kimse ne zararım olmuş demişsiniz, yazdıklarınızı yapsa arkadaşın cihazı brick olacak daha ne olsun. Forumdan verebileceğiniz en büyük zarar bu zaten headbang~~
Benim tecrübemi bilgimi tartışmak size düşmez. Ben yorumu yazdım. Burda bir çok kişinin verdiği bilgiyle cihazım brıck olmuştur. Ama kimseye kızmadım yada sen birşey bilmiyorsun demedim. Siz yüksek tecrübelerinizi paylaşın yeter

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Benim tecrübemi bilgimi tartışmak size düşmez. Ben yorumu yazdım. Burda bir çok kişinin verdiği bilgiyle cihazım brıck olmuştur. Ama kimseye kızmadım yada sen birşey bilmiyorsun demedim. Siz yüksek tecrübelerinizi paylaşın yeter
Anlaştık ama siz de düşük tecrübenizi paylaşıp kimseyi mağdur etmeyin handshake~~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt