Yardım Redmi 4x unlock hakkında

Ordan Geçenbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
K20 PRO
Konular
24
Arkadaşlar merhaba. Redmi 4x telefon için Çin develepor rom yüklemek istediğimde telefondan güncelleme paketini seçin bölümünden romu gösteriyorum hata veriyor. Mi flash ile yapıyorum oradada error veriyor.Kararli rom ile mi unlock tool ile unlock yaptım %50 hatası aldım sonra başka bir sürümü ile denedim %50 yi geçtim %100 oldu ama ikinci bölümde söyle bir hata aldım. Acaba yazan süre dolunca tekrar deneyin mi demek istiyor anlamadım.

Ekli dosyalar

• IMG_20170710_003955.jpg
    IMG_20170710_003955.jpg
    3,4 MB · Görüntüleme: 56

Musenna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Redmi 4x telefon için Çin develepor rom yüklemek istediğimde telefondan güncelleme paketini seçin bölümünden romu gösteriyorum hata veriyor. Mi flash ile yapıyorum oradada error veriyor.Kararli rom ile mi unlock tool ile unlock yaptım %50 hatası aldım sonra başka bir sürümü ile denedim %50 yi geçtim %100 oldu ama ikinci bölümde söyle bir hata aldım. Acaba yazan süre dolunca tekrar deneyin mi demek istiyor anlamadım.
Resimden unlock işleminin bitmediği anlaşılıyor 21 saatiniz kalmış, sonrasında cihazınıza sms le bir kod gelecek. Bu kodu kullanarak unlock işlemini bitirdikten sonra root ve rom işlemlerini yapabilirsiniz

Oyla:

Ordan Geçenbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
K20 PRO
Konular
24
Oyla:

emana78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi 4A
Konular
2
Merhabalar arkadaşlar;
Remdi 4X kullanıyorum. B.Loader kapalı. Global beta romdan miu8 roma geçmem gerekiyor.
kilit kapalı iken bu naslı mümkün olabilir sizce?

Oyla:

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Merhabalar arkadaşlar;
Remdi 4X kullanıyorum. B.Loader kapalı. Global beta romdan miu8 roma geçmem gerekiyor.
kilit kapalı iken bu naslı mümkün olabilir sizce?

Miui rom sayfasından orijinal zipli romu indirip güncelleyiciden gösterin bu şekilde bir ihtimal geçme imkanınız var. Fakat BL açıldıktan den sonrar kesin.

Oyla:
Üst Alt