Yardım RedMi 4x MIUI 11 Güncellemesi Sonrası Hücresel Veri Problemi

Fkaramolla

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FKaramolla
Cihazım
RedMi 4x
Meslek
Mech Eng
Konular
3
Merhabalar arkadaşlar. Telefonum RedMi 4x, yurt dışı cihazı. Telefondan pek anlamıyorum maalesef, bir arkadaşım imei atıp vermişti yıllardır sorunsuz kullanıyorum.
Birkaç hafta önce 11 güncellemesi geldi. Sonrasında hücresel veride sürekli bağlantı sorunu yaşamaya başladım. Hücreseli aç kapat, arka planı temizle, uçak moduna al çıkar, telefonu yeniden başlat ya da komple kapat aç hepsini denedim. Bu denemeler sonrasında bir sayfaya giriyorum ancak 2. 3. seferde yine bağlanmıyor. Forumda bu sorun dile getirilmiş, bir arkadaşın önerisiyle ayarlar bölümündeki sim - mobil ağlar - erişim noktası vs kısmındaki değişiklikleri denedim ancak o da fayda etmedi.
Imei durumundan dolayı fabrika ayarlarına dönemem sanırım. Pek de anlamıyorum bu işlerden. Bu hususta yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

scream123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
29
Hocam telefonu 3G ye al o şekilde kullan hem sorunun çözülür hemde şarj süren uzar

Fkaramolla

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FKaramolla
Cihazım
RedMi 4x
Meslek
Mech Eng
Konular
3
Hocam telefonu 3G ye al o şekilde kullan hem sorunun çözülür hemde şarj süren uzar
Önerin için sağolasın. Denedim ancak o da çare olmadı maalesef. Bir iki siteye giriyor, sonra yine aynı.

emredrmz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Mi9t pro
Konular
0
Aynı problem mi9t pro cihazımda mevcut sorunu bende bulamadım.imei kaynaklı olduğunu düşünüyorum

Üst Alt