Yardım Redmi 4x için bir kaç soru?

hakan1987

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
10
Merhaba arkadaşlar şimdiden yardım eden tüm arkadaşlara teşekkürler 2 tane sorunum var.
telefonumu hepsiburada sitesinden aldım 860 TL fiyata 1 haftadır kullanıyorum memnunum.

1. sorunum telefonun şarj aleti %100 olmaya yaklaştığında ilginç ilginç ses çıkarıyor. Kulak tırmalayan çınlama gibi sizde de böylemi (çok eski telefonumda böyle bir sıkıntım vardı şarj aletini değiştirmek zorunda kalmıştım)

2. sorum şarjı güzel gidiyor ama android sistem (%20-%40) arası şarj tüketiyor görünüyor.
Bunun miui sürümü ile ilgisi yok sanırım güncelledim halla aynı general mobile 4g kullanıcısıydım eskiden onda %5 yerdi android uygulaması bileniniz varsa (root yada rom gibi ugraştırmadan basit bir yöntem söyleyiversin.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
şarj aletindeki bobinlerden ses cıkartıyordur veya kondansatör den olabilir sorun sayılmayabilir içiniz rahat değilse satıcı ile konuşun sarj aleti değişimi isteyin . android pil olarak da birşey diyemeyecegim toplamda ne kadar ekran süresi alıyorsunuz diger redmi 4x kullanıcıları da benzer rom kullanıyorsa ve yakın ekran süresi alıyorsa sorun yoktur diye tahmin ediyorum

Oyla:

serkans674

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan S.
Cihazım
Redmi 4X
Konular
2
Merhaba arkadaşlar şimdiden yardım eden tüm arkadaşlara teşekkürler 2 tane sorunum var.
telefonumu hepsiburada sitesinden aldım 860 TL fiyata 1 haftadır kullanıyorum memnunum.

1. sorunum telefonun şarj aleti %100 olmaya yaklaştığında ilginç ilginç ses çıkarıyor. Kulak tırmalayan çınlama gibi sizde de böylemi (çok eski telefonumda böyle bir sıkıntım vardı şarj aletini değiştirmek zorunda kalmıştım)

2. sorum şarjı güzel gidiyor ama android sistem (%20-%40) arası şarj tüketiyor görünüyor.
Bunun miui sürümü ile ilgisi yok sanırım güncelledim halla aynı general mobile 4g kullanıcısıydım eskiden onda %5 yerdi android uygulaması bileniniz varsa (root yada rom gibi ugraştırmadan basit bir yöntem söyleyiversin.
kontrol ettim bende de
andoid sistemi %31,3
Android %9,8
telefon genel olarak çok kullanıyor gibi görünüyor.

Oyla:

hakan1987

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
10
kontrol ettim bende de
andoid sistemi %31,3
Android %9,8
telefon genel olarak çok kullanıyor gibi görünüyor.
Teşekkürler peki kaliteli gearbesten Quick Charge 3.0 şarj aleti alsam.
pile sıkıntı yaratır mı acaba hemde daha hızlı şarj olur mu?

Oyla:

serkans674

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan S.
Cihazım
Redmi 4X
Konular
2
Teşekkürler peki kaliteli gearbesten Quick Charge 3.0 şarj aleti alsam.
pile sıkıntı yaratır mı acaba hemde daha hızlı şarj olur mu?
muhtemelen sorun düzelir. sarj aleti güzel yorumlarında iyi olduğu belli oluyor.
Hızlı şarj konusunu bu konuda cevaplamıştım bakabilirsin.
Soru - Redmi 4x Quick Charge Desteği?

Oyla:
Üst Alt