Yardım Redmi 4x Hesap Problemi

josaxipuw

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
josaxipuw
Cihazım
4g
Konular
1
Merhabalar ;

Letgo dan 2.el redmi 4X cihazı aldım. Cihazı alırken sağına soluna bakıp ve genel testlerini yapıp aldım fakat mi hesabını cihazda internet olmadığından dolayı test edemedim.

Sorun şu ; cihazda daha önce mi hesabı tanımlanmış ve cihazı sıfırladığımda o hesabı istedi.Hesap bilgilerinde mi hesap numarasının ve telefon kısmının sadece bir kısmı görülebilir durumda ve satın aldığım kişi ne telefon numarasını biliyor nede mi hesabı açtığını hatırlıyor.
Dolayısıyla miunlock ile cihazın bootloader kilidini açmaya çalıştığımda çince bir hata alıyorum ve stock rom ile de wifi yada sim açtığım anda cihazı kilitleyip etkinleştirme ekranı geliyor. İnternette bulduğum WODM TOOL Unlock Mi Account programı ile cihazdaki bazı mi servislerini devre dışı bırakabiliyorum bu seferde arada bir yada cihazı her kapatıp açınca debugger hatası veriyor.
Etkinleştirme kısmındaki telefon numarasını tam olarak görüntüleyebilsem numarayı arayıp yardım isteyeceğim ama sanırım onu da görüntüleme şansımız yok.
Bu sorunu nasıl aşabilirim ? Bootloader kilidini açmanın farklı bir yolu var mı ?
Xiaomi ile iletişime geçip bu hesabı kaldırmak mümkün mü ?
Teşekkürler.

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
forumda detaylı konu var ancak BL kilidi açık cihaz için geçerli olur, onun dışında BL kapalıysa çare Zenex

Oyla:
Üst Alt