Yardım Redmi 4A ŞEbeke Sorunu

fumar23

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Resmi 4A
Konular
1
Redmi 4A (KVK Garantili) Aldıktan 1 hafta sonra şebeke problemi başladı şebeke sürekli gidip geliyor telefonda şebeke var görünse bile ulaşılamıyor. Sadece 2g seçtiğimde şebeke geliyor. 4g ve 3g de telefona şebeke çok kısa süre gelip kesiliyor telefonu hiçbir şekilde kullanamiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
başka operatör denemelisin kesinlikle

Oyla:

fumar23

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Resmi 4A
Konular
1
Operatorum TT başka operatör denemedim. Suan ki operatörde henüz taahhütüm var bitmesini beklemem gerekecek

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Operatorum TT başka operatör denemedim. Suan ki operatörde henüz taahhütüm var bitmesini beklemem gerekecek
o şekilde degil ev halkından eş dost akrabanın başka öperatör olur onun hattını nerede sorun çekiyorsanız orada takın deneyin çözülüyorsa operatör den kaynaklıdır telefon açık merkezi il ilçelerde sorun çıkarmıyorsa bulunduğunuz yerde sorun vardır misal ankaradayım telefonun çekmediği bir çok yer biliyorum bazen işime dahi yarıyor vodafone kullanıcısıyım faturasız diyelim biriyle 1 saatten fazla konuşuyorum dakikam da az kalacak diyelim telefonun çekmediği yere gidiyorum vodafone konuşmam kesildi diye dakikalarımı geri veriyor sağolsun :)

Oyla:

fumar23

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Resmi 4A
Konular
1
Başka telefonda sim kartımı denedim 4g de sorunsuz çekiyor. Başka sim kart ile denedim telefon aynı çekmiyor. Sanırım sıkıntı telefonda

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Başka telefonda sim kartımı denedim 4g de sorunsuz çekiyor. Başka sim kart ile denedim telefon aynı çekmiyor. Sanırım sıkıntı telefonda
garantiliyse telefon garantiye gönderebilirsiniz değilse unlock yapıp mi flash ile rom yükleyin iyi forumlar

Oyla:

fumar23

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Resmi 4A
Konular
1
teşekkürler ilginize rom yükleme konusunda yardımcı olabilir misiniz tecrübesizim bu konuda teşekkürler tekrar

Oyla:
Üst Alt