Güncelleme Redmi 4A (rolex) MIUI10 Global Stable Güncellemesi [V10.1.1.0.NCCMIFI]

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
1543236607673-png.32262

Redmi 4A (rolex) için MIUI10 V10.1.1.0.NCCMIFI
Global Kararlı Güncellemesi

Telefonunuzda 'Güncelleyici' uygulamasına girip güncellemeleri kontrol edin.
Veya ROM'u aşağıdaki recovery linkinden indirip "Güncelleme Paketini Seçin" diyerek yükleyebilirsiniz.
Temiz Kurulum yapmak isteyenler için: Rehber - MI Flash Tool İle FastBoot ROM Kurulumu

Değişiklikler

Tam ekran deneyimi için tasarlandı
Tam ekran deneyimi için optimize edilmiş yeni MIUI, tam ekran cihazlar için uyarlanmıştır ve içeriğin ön aşamayı almasını sağlar.

Doğal ses sistemi
Yeni MIUI'nin doğal ve sürekli değişen seslerinden yorulmayacaksınız.
Sistem seslerini basitleştirdik ve akıllı filtreler uyguladık, böylece yalnızca ihtiyacınız olduğunda bir şeyler duyarsınız.
Ormanın, kumsalın, çiseleyen yağmurun, soba ateşinin ve yaz gecesinin sesleri, rahatlamak ve önemli olana odaklanmanıza yardımcı olacaktır.

Diğer iyileştirmeler ve optimizasyonlar
Diğer sistem uygulamaları (Saat ve Notlar dahil) büyük bir yenilemeye de sahip!​

Recovery

Fastboot

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
1543236607673-png.32262

Redmi 4A (rolex) için MIUI10 V10.1.1.0.NCCMIFI
Global Kararlı Güncellemesi

Telefonunuzda 'Güncelleyici' uygulamasına girip güncellemeleri kontrol edin.
Veya ROM'u aşağıdaki recovery linkinden indirip "Güncelleme Paketini Seçin" diyerek yükleyebilirsiniz.
Temiz Kurulum yapmak isteyenler için: Rehber - MI Flash Tool İle FastBoot ROM Kurulumu

Değişiklikler

Tam ekran deneyimi için tasarlandı
Tam ekran deneyimi için optimize edilmiş yeni MIUI, tam ekran cihazlar için uyarlanmıştır ve içeriğin ön aşamayı almasını sağlar.

Doğal ses sistemi
Yeni MIUI'nin doğal ve sürekli değişen seslerinden yorulmayacaksınız.
Sistem seslerini basitleştirdik ve akıllı filtreler uyguladık, böylece yalnızca ihtiyacınız olduğunda bir şeyler duyarsınız.
Ormanın, kumsalın, çiseleyen yağmurun, soba ateşinin ve yaz gecesinin sesleri, rahatlamak ve önemli olana odaklanmanıza yardımcı olacaktır.

Diğer iyileştirmeler ve optimizasyonlar
Diğer sistem uygulamaları (Saat ve Notlar dahil) büyük bir yenilemeye de sahip!​

Recovery

Fastboot
Elinize emeğinize sağlık kardeşim..nod~~

akillialtay1995

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Altay
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
6
hocam ben de güncelledim miui 10 stabile ama tam ekran ile ilgili bir ayar bulamadım bir de ben görünüm ve zil sesleri dışında pek bir şey göremedim sizce bütün yenilikler sadece performans görünüm ve zil sesleri mi onların dışında yeni bir şey yok mu

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
hocam ben de güncelledim miui 10 stabile ama tam ekran ile ilgili bir ayar bulamadım bir de ben görünüm ve zil sesleri dışında pek bir şey göremedim sizce bütün yenilikler sadece performans görünüm ve zil sesleri mi onların dışında yeni bir şey yok mu
Tam ekran hareketleri, tam ekran cihazlar için geldi hocam. Redmi 4A için Doğa sesleri, arayüz tasarımı gibi yenilikler mevcut.

remy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
sony z3c
Konular
2
Güncelleme sonrasi bana uygulamaların bildirimleri sesli olarak gelmiyor? Mackolik mesela.. Gol olmus ustte mackolik bildirimi ekrani acinca görülüyor ancak ne bir uyari sesi ne bildirim ışığı yaniyor. Ben her 10dk da bir telefonun ekrani acip bakinca görüyorum.. Varmı çözümü arkadaşlar

remy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
sony z3c
Konular
2
Güncelleme sonrasi bana uygulamaların bildirimleri sesli olarak gelmiyor? Mackolik mesela.. Gol olmus ustte mackolik bildirimi ekrani acinca görülüyor ancak ne bir uyari sesi ne bildirim ışığı yaniyor. Ben her 10dk da bir telefonun ekrani acip bakinca görüyorum.. Varmı çözümü arkadaşlar
Bu arada benim cihaz Redmi 4 Prime..
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Üst Alt