Satış Redmi 4A/4X - Note4X - MI6 Sıfır -Garantili-Taksitli-Kapıda Ödemeli

'Forum Özel Üyeleri Satış Bölümü' forumunda Archelot tarafından 20 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. #1 Archelot, 20 Ağustos 2016
    Son düzenleme: 12 Ekim 2017
    Önemli Not : Arkadaşlar kıyaslama yaparken lütfen satıcılara sorun :

Tüm ürünlerin Bootloader kilitleri açık mı? Cihazlar garantili mi? Cihazların kutusu ve aksesuarları var mı varsa orijinal kutu ve aksesuarlar mı?

Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Kampanya :

Garanti Bonus ile

500-999 TL arası alışverişlerde 50 TL puan hediye ,
    1000TL ve üzeri satışlarda 100TL puan hediye

Axess ile

500-999 TL arası alışverişlerde 50 TL puan hediye ,
    1000TL ve üzeri satışlarda 100TL puan hediye

Önemli Not : KART KAMPANYALARI SADECE TAKSİTLİ SATIŞLAR İÇİN GEÇERLİDİR. TEK ÇEKİM ŞEKLİNDE BİR UYGULAMA YOKTUR.

Ayrıca Tüm kartlara 6 - 9 ay taksit fırsatı.

ŞU AN ELİMDE OLAN ÜRÜNLER :

Ayrıntılı ürün özellikleri ve fotoğrafları için ürünlerin üzerine tıklayınız !!!

TÜM XIAOMI TELEFONLAR İÇİN GEÇERLİ ORTAK ÖZELLİKLER :

Telefonlar sıfırdır ve garantilidir. Full türkçe ve otomatik güncelleme alır. Çift simkartlıdır ve iki hat da malum yöntemle kayıtlıdır. Siz sadece simkartınızı takıp çalıştıracaksınız. Herşeyi hazır. Üzerinde resmi Türkçe Global güncelleme alan yazılım yüklü. Her türlü donanımsal ve yazılımsal sorununuza garanti veriyorum. Yazılım ömür boyu donanım bir sene garantilidir.

4.5G SORUNSUZ ÇALIŞIR.

Bursa Korupark'ta elden teslim alabilirsiniz. Diğer şehirlere kargo ile gönderim yaparım.

30tl farkla Kapıda kontrollü ödeme olarak da gönderim yapabilirim.

Takas yok. (IPHONE 6 VERSENİZ YİNE YOK)
    Fiyatlar son.
    Farklı sitelerde 500 üzeri referansım mevcut. İsteyene yollayabilirim.
    Tüm ürünlere yüzde 10 farkla 9 taksit yapılır.

Diğer satıcılardan farkım :

- Ürün kutulu. (Replika ürünlerin kutusu olmaz)
    - Ürün tamamen sıfırdır.(Elimde adetli ürün var. Maalesef bazı telefon satan arkadaşlar telefonu 2-3 hafta kullanıp satıyorlar. Suya düşürüp satanı bile gördük maalesef)
    - IMEI kalıcı yöntemle kayıt edildi ve her iki sim bu şekilde. (Yazılım üzerinden atılan imeler format atılınca kaybolur)
    - BOOTLOADER KİLİDİ AÇIK.
    - Bir çok sitede yüzlerce referansım var.
    - KILIF - KIRILMAZ CAM - JELATİN gibi HEDİYELER VAR.(Ürüne göre değişiyor altta ayrıntıları var)
    - Sınırsız hizmet ve garanti.(Yurtdışı cihazlarda garanti olmaz. Fakat benim sattığım ürünlerde arıza durumunda ya da telefonun yazılımıyla ilgili sorunlarda vs. sınırsız hizmet vardır.)

KETME, tratakan, Neomiu ve 21 kişi daha bunu beğendi.
  2. Hocam bu satış işlerine son noktayı koydun helal olsun sana. Resmen zirvedesin şuan bence :)

Himalaya bunu beğendi.
  3. Heykelde yeriniz neresi acaba?

zafercet bunu beğendi.
  4. Hayirli isler hocam

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Hayırlı işler hocam :) yakin zamanda redmi note3 pro almistim .sorunsuz ve güvenilir bir satıcı. Kolay gelsin

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Kayıt işlemi nasıl yapıldı hocam ?

hasankirit bunu beğendi.
  7. özel mesaj attım almak istiyorum kısa sürede dönerseniz sevinirim.

8. Merhaba

Okçular Pasajında yalnız Bursa'da cihaz olmuyor. Almayı düşünenler için gönderim yapıyorum. Yani önceden bilgi vermenzi lazım cihazı gönderin dükkandan alıcam diye.

solveus bunu beğendi.
  9. Malum yöntemle kayıtlandı. Kesinlikle kapanmaz silinmez.

mustafa86 bunu beğendi.
  10. Archelot Hocam dan şuan kullanmakta olduğum mi5 i satın aldım sorunsuz tertemiz bir alışverişti gözü kapalı alış veriş yapabilirsiniz.

11. hocam sahibinden com dan get yapar mısınız

12. satış nereden gerçekleşiyor? havale mi? gittigidiyor gibi aracı sitelerden mi?

13. Merhaba get açarım yalnız bu durumda taksitli satış fiyatı geçerli olur.

14. Hocam nakit fiyat sadece elden teslim ve havale için geçerli. Gittigidiyor.com ve benzeri sitelerde ilan açabilirim ama bu durumda taksitli satış fiyatı geçerli olur.

15. Mi5 64gb Siyah - Nakit : 1499 ALMAK İSTİYORUM NASIL YAPICAZ ÖZELDEN Bİ ANLAT KAFAMA YATARSA PEŞİN ALIRIM

16. Pm atıyorum.

Bu arada 32gb siyah da geldi 1299tl

17. Hacim ciktiginda yeni redmi note 2 getirecekmisin

18. Evet hocam inşallah

ayuming bunu beğendi.
  19. Tamamdir ben onu bekliyeyim o zaman eylul 5 de cikiyor yoksa mi5 alacaktim sizden

20. Selam aleyküm kardeşim bende mi5 beyaz 64 GB olan modelini almak istiyorum beyaz renk mevcut mu şuan

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...