Yardım Redmi 3s Unroot Nasıl Yapılır?

lord63

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 3S
Konular
1
Telefonu ilk aldığımda Global rom 8.0.3.0 yükleyip rootlamıştım sonradan 8.1.1.0 güncellemesi geldiğinde 562mb'lık güncellemeyi indirdim ama güncelleme yüklenmedi ,tekrardan updaterden güncellemeyi denetleyince 1.4Gb'lık full romu belirdi ve onu indirip kurdum sonrasında root kendiliğinden kalkmıştı bende tekrardan rootladım.
Eğer yine güncelleme gelirse her defasında full romu indirmek istemediğim için rootu kaldırmak istiyorum rootu kaldırabilirmiyim ve rootu kaldırırsam gelen güncellemeler full romu indirmek zorunda kalmadan yüklenirmi?

Redmi 3S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lord63

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 3S
Konular
1
+

Oyla:

ahmet duran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
redmi 3s
Cihazım
redmi 3s
Konular
1
hocam nasıl rootladın bnde rootlamak istiyorum bilmiyorum redmi 3s prime

Oyla:

FeaRLesS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖnaL
Cihazım
Mİ MAX 2
Konular
1
hocam nasıl rootladın bnde rootlamak istiyorum bilmiyorum redmi 3s prime

Merhaba. Öncelikle root için '' BOOTLOADER '' kilidini kaldırmanız gerek kaldırdıktan sonra '' TWRP '' yüklemeniz sonrada telefon hafızasına veya hafıza kartına '' SUPER SU '' yüklemeniz , yükledikten sonra TWRP yardımıyla SUPER SU yüklemeniz gerek.Forumda nasıl yol izlemeniz hangi dosyaları indirmeniz gerektigi yazıyor araştırın.

Telefonu ilk aldığımda Global rom 8.0.3.0 yükleyip rootlamıştım sonradan 8.1.1.0 güncellemesi geldiğinde 562mb'lık güncellemeyi indirdim ama güncelleme yüklenmedi ,tekrardan updaterden güncellemeyi denetleyince 1.4Gb'lık full romu belirdi ve onu indirip kurdum sonrasında root kendiliğinden kalkmıştı bende tekrardan rootladım.
Eğer yine güncelleme gelirse her defasında full romu indirmek istemediğim için rootu kaldırmak istiyorum rootu kaldırabilirmiyim ve rootu kaldırırsam gelen güncellemeler full romu indirmek zorunda kalmadan yüklenirmi?

Her global romu degiştiginde twrp ve root tekrar atmanız gerek, her güncellemede gidiyor onlar. Benim cihaz beta sürümde rootsuz her hafta güncelleme olduğu için her hafta ugraşıp rootlamıyorum. Full romda güncelleme yapmıyor haftalık güncelleme nekadar 50mb sadece bununla güncelliyor full olan 1450 mb indirmiyor anlayacagın.

Oyla:
Üst Alt