Redmi 3 pro imei değişimi nasıl yapılır

ilyasyusuf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ılyas
Cihazım
xiaomi 3 pro
Konular
2
Merhaba arkadaşlar geçen gün elime geçen xiaomi redmi 3 pro cihazımın imei değişimi yapmam gerekli. Cihazın bilmem ne kilidinin kalkması için hesabımdan başvuru yaptım. Oradan sms onayı geldi. Sonra diğer forumlar üzerinden anlatılanlar kadarıyla fastboot modunda kilit kaldırma işlemini gerçekleştirmek istedim. Yüzde 50 ye geldikten sonra can not verifiy merifiy gibisinden bişeyler yazdı. Başka bilgisayarlarda denedim onlarda da aynı mesajları aldım. Bu imei değişimi işini çözmem için ne yapacağımı ve nereden başlayacağımı bilemedim. Snapdragon dedikleri zavazingoya imei değişimi yapmak bu kadar zor mu ki. Elalemin telefonu programsız bir kaç tuşla iş görü bizim telefonun nazını kaç gündür çekiyoruz uykusuz kaldık yahu...

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
Merhaba arkadaşlar geçen gün elime geçen xiaomi redmi 3 pro cihazımın imei değişimi yapmam gerekli. Cihazın bilmem ne kilidinin kalkması için hesabımdan başvuru yaptım. Oradan sms onayı geldi. Sonra diğer forumlar üzerinden anlatılanlar kadarıyla fastboot modunda kilit kaldırma işlemini gerçekleştirmek istedim. Yüzde 50 ye geldikten sonra can not verifiy merifiy gibisinden bişeyler yazdı. Başka bilgisayarlarda denedim onlarda da aynı mesajları aldım. Bu imei değişimi işini çözmem için ne yapacağımı ve nereden başlayacağımı bilemedim. Snapdragon dedikleri zavazingoya imei değişimi yapmak bu kadar zor mu ki. Elalemin telefonu programsız bir kaç tuşla iş görü bizim telefonun nazını kaç gündür çekiyoruz uykusuz kaldık yahu...

çin geliştirici romu yüklemeniz gerekiyor önce romu yükledikten sonra kilidi kaldırabilirsin geliştirici rom kendinden rootlu telefonu rootlayıp imei işlemini yapabilirsiniz sonrasında tekrar global romu mifalsh la yükleyebilirisiniz.

ilyasyusuf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ılyas
Cihazım
xiaomi 3 pro
Konular
2
çin geliştirici romu yüklemeniz gerekiyor önce romu yükledikten sonra kilidi kaldırabilirsin geliştirici rom kendinden rootlu telefonu rootlayıp imei işlemini yapabilirsiniz sonrasında tekrar global romu mifalsh la yükleyebilirisiniz.
Bu işlerde yabancı olduğum için telefona zarar verebilirim gibi düşünüyorum. Peki çin geliştirici romunun xiaomi redmi 3 pro için indirmem gereken link verebilir misiniz. Ve tabi sonra yapmam gerekenler için bilgi lütfen..

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23

burda olması lazım

ilyasyusuf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ılyas
Cihazım
xiaomi 3 pro
Konular
2

burda olması lazım
linkinden indirdim. Miflash programı ile yükleme yapmaya çalıştım ancak miflash dosya bulunamadı hatası veriyor niye ki

ilyasyusuf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ılyas
Cihazım
xiaomi 3 pro
Konular
2
linkinden indirdim. Miflash programı ile yükleme yapmaya çalıştım ancak miflash dosya bulunamadı hatası veriyor niye ki
yanlış dosya mı indirdim acaba redmi pro 3 e uyumlu değil mi acaba

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Redmi 3 dosyası var Redmi 3 pro olarak yok sizce hangi dosya indirilmeli
Redmi 3 ile redmi 3 pro nun dosyaları aynıdır, ben uğraşamam veya yapamam derseniz cihazı bana ulaştırabilirsiniz

Üst Alt