Yardım Redmi 13 Pro 5G büyük bir pişmanlık mı olacak ?

hsndkc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note8Pro
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
14.0.6.0
Telefon Modeli
Redmi 13 Pro 5G
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selamlar, bugün sabah saatlerinde Tyol'dan almış olduğum Redmi 13 Pro 5G 12/512 cihazımı hevesle açtım, kurulumunu yaptım. Kurulum esnasındaki ısınma normaldir diyerek göz ardı ettim. Ancak birkaç saat sonra telefondaki ısınmanın normal olmadığını ve şarjın anormal derecede hızlı tükendiğini fark ettim. Telefon sosyal medya uygulamalarında gezinirken bile, elinizi rahatsız edecek derecede ısınmakta. Az önce ise, şarjım %2 iken telefon uyarı vermeden kapandı ve açılmadı. Prize bağladım, telefon 5 dakika boyunca pil yüzdesi göstermeden şarj oldu, sonrasında %2 ibaresi ile şarj olmaya başladı. İlk günden yaşadığım bu durum beni telefondan inanılmaz soğuttu. Önceki cihazım Note 8 Pro'ydu. Mumla arıyorum şu anda kendisini. Yazılımsal bir sıkıntı yaşadığımı ummak istiyorum. Telefon açıldığı an yanlış hatırlamıyorsam 14.0.6.0 güncellemesi yaptı TNRM ile başlıyordu güncelleme. Bu durum ile alakalı sizlerden yardımlarınızı bekliyorum. 1 günlük cihazı servise göndermeli miyim? Yoksa yazılım güncellemesi ile halledilebilecek bir sorun mudur? Şarj sorununu ve ısınmayı şöyle özetlemek isterim, eskiden Note 8 Pro kullananlar bilirler, bazı güncellemeler telefonu aşırı ısıtıp şarjının erken bitmesine yol açardı. Bu telefon beni o zamanlara ışınladı. Tam anlamı ile böyle bir hissiyat. Konu hakkında sizlerden görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim

ZodiacAr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
Selamlar, bugün sabah saatlerinde Tyol'dan almış olduğum Redmi 13 Pro 5G 12/512 cihazımı hevesle açtım, kurulumunu yaptım. Kurulum esnasındaki ısınma normaldir diyerek göz ardı ettim. Ancak birkaç saat sonra telefondaki ısınmanın normal olmadığını ve şarjın anormal derecede hızlı tükendiğini fark ettim. Telefon sosyal medya uygulamalarında gezinirken bile, elinizi rahatsız edecek derecede ısınmakta. Az önce ise, şarjım %2 iken telefon uyarı vermeden kapandı ve açılmadı. Prize bağladım, telefon 5 dakika boyunca pil yüzdesi göstermeden şarj oldu, sonrasında %2 ibaresi ile şarj olmaya başladı. İlk günden yaşadığım bu durum beni telefondan inanılmaz soğuttu. Önceki cihazım Note 8 Pro'ydu. Mumla arıyorum şu anda kendisini. Yazılımsal bir sıkıntı yaşadığımı ummak istiyorum. Telefon açıldığı an yanlış hatırlamıyorsam 14.0.6.0 güncellemesi yaptı TNRM ile başlıyordu güncelleme. Bu durum ile alakalı sizlerden yardımlarınızı bekliyorum. 1 günlük cihazı servise göndermeli miyim? Yoksa yazılım güncellemesi ile halledilebilecek bir sorun mudur? Şarj sorununu ve ısınmayı şöyle özetlemek isterim, eskiden Note 8 Pro kullananlar bilirler, bazı güncellemeler telefonu aşırı ısıtıp şarjının erken bitmesine yol açardı. Bu telefon beni o zamanlara ışınladı. Tam anlamı ile böyle bir hissiyat. Konu hakkında sizlerden görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim
Telefon ısınma hakkında diğer konuda yazdım. Burada da note 8 pro da o dediğin sorunları hiç yaşamadım. Bazı telefonlarda yazılım kaynaklı olmuş olabilir. Ve %2 de kapanması tuhaf. Genelde %0 olsa bile direkt kapanmaz diye biliyorum. Eski telefonum öyleydi bunda daha bitirmedim şarjı. Benim cihazdan 0.8 kurulu. Senin telefonda daha güncel olmalı diye düşünüyorum. Telefonu bilindik mağazadan almışsın. Ama ben 5g modelinin satışı olduğunu bilmiyordum. Baktım ve yok satışı. Linki özelden atar mısın? Nasıl aldın merak etim. 4g olabilir telefonun ama 5g yok. Ben bulamadım

Oyla:

hsndkc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note8Pro
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuyu gören kişiler için, önyargı oluşmaması adına güncelleme yapmak isterim, telefon %2'de kapandıktan sonra %100 olana kadar telefonu açmadan şarjda bıraktım. %100'de telefonu açtım, şu anda ısınma ve şarj sorunum ortadan kalktı. Neden böyle bir şey yaşadım bu cihazla anlamış değilim. Umarım tekrardan yaşamam böyle bir şeyi

Oyla:

flankes21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Note 8 pro
Konular
4
Sıfırdan rom at bende aynısını kullanıyorum telefonda ısınma 0 şarjı harcamaya çalışıyorum bitmiyor maşallah

Oyla:
Üst Alt