Sohbet Redmi 13 cidden söylenen kadar kötü mü?

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
127
Arkadaşlar epey olsun başka yer olsun yorumlara baktım herkes redmi 13 ü gömmüş, en nihayetinde giriş seviye telefon iyi oyunlar oynayamazsın ama özelliklerine baktığımda benim note 10 pro nun güncel hali gibi yani standart fotoğraf çekip günlük işler yapacaksan alınacak telefon gibi duruyor.

Tek saçmalığı fiyatı diyim redmi note düz 13 ile arada 1000 lira fark var bunu görünce note 13 alıp geçilir diyor insan.

Örnek 7000₺ olsa düşünürsün, bence kötü telefon değil ama ederi 7000₺ olmalı.

flankes21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Note 8 pro
Konular
5
Redmi 13 pro şu anda alınabilecek en iyi telefon olarak görünüyor 120 FPS ile wild rift oynuyorum

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
22
4G kötü 5G kullanıyorum. Cihazda çin romu yüklü fake rom stabil değildi.
Hocam dediğiniz cihazın yurt içi fiyatı :) fiyatına çok daha iyi cihazlar var poco X6 Pro s22, 13 Pro plus ve bu cihazların fiyatı :) Bahsi geçen cihazların hayli bir fazla.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
22
Arkadaşlar epey olsun başka yer olsun yorumlara baktım herkes redmi 13 ü gömmüş, en nihayetinde giriş seviye telefon iyi oyunlar oynayamazsın ama özelliklerine baktığımda benim note 10 pro nun güncel hali gibi yani standart fotoğraf çekip günlük işler yapacaksan alınacak telefon gibi duruyor.

Tek saçmalığı fiyatı diyim redmi note düz 13 ile arada 1000 lira fark var bunu görünce note 13 alıp geçilir diyor insan.

Örnek 7000₺ olsa düşünürsün, bence kötü telefon değil ama ederi 7000₺ olmalı.
İki cihazı da önermem açıkçası o fiyatlara alınabilecek yurt içi cihazlar olarak, Redmi note 11 Pro, Techno Comon 20 Pro, M34 5G, infinix note 30

flankes21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Note 8 pro
Konular
5
Ben kaçak kullandığım için yurt içi fiyatlarına aşina değilim kaçak kullanın kafanız rahat olsun

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
127
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam dediğiniz cihazın yurt içi fiyatı :) fiyatına çok daha iyi cihazlar var poco X6 Pro s22, 13 Pro plus ve bu cihazların fiyatı :) Bahsi geçen cihazların hayli bir fazla.
Poco x serisinde anakart yanma sorunu varmış x6 pro da durum ne?

Ben note 10 pro alacağım zaman poco x3 pro arasında gidip geldim sonunda note 10 pro almıştım ki şuan hala kullanıyorum.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
22
Poco x serisinde anakart yanma sorunu varmış x6 pro da durum ne?

Ben note 10 pro alacağım zaman poco x3 pro arasında gidip geldim sonunda note 10 pro almıştım ki şuan hala kullanıyorum.
O durumu bilmiyorum hocam şuan ne durum da fakat f5, X5 serisinden sonra bunun son bulduğunu düşünmekteyim açıkçası pek şikayet duymadım bu serilerden sonra.

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
127
O durumu bilmiyorum hocam şuan ne durum da fakat f5, X5 serisinden sonra bunun son bulduğunu düşünmekteyim açıkçası pek şikayet duymadım bu serilerden sonra.
Doğrudur, note serisi bana göre güzel bir seri bugün alacak olsam yine note alırdım herhalde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İki cihazı da önermem açıkçası o fiyatlara alınabilecek yurt içi cihazlar olarak, Redmi note 11 Pro, Techno Comon 20 Pro, M34 5G, infinix note 30
Zaten telefon almayacamda kıyaslamak istedim, alacak olsam note pro yada pro plus alırım sadece

Üst Alt