HyperOS Redmi 12 hyperos güncellemesi

• Konbuyu başlatan yyaik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 153

yyaik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Redmi 12
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui global 14.0.4
Telefon Modeli
Redmi 12
Bootloader Kilidi
Açık
Telefon yurtdışı IMEI bildiğim kadarıyla yok telefonu ilk aldığımda güncelleme yapmıştım ve main menü de takılı kalmıştı aldığım yere götürdüğüm de telefona güncelleme yapmayın dediler bende hiç güncelleme yapmadım şu anda güncelleme olarak 14.0.13.0 sürümü var lakin yapmıyorum sorum hyperos güncellemesini yapabilir miyim yine o ekranda takılı kalır mı kalırsa nasıl bir yol izlemem gerek.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Telefon yurtdışı IMEI bildiğim kadarıyla yok telefonu ilk aldığımda güncelleme yapmıştım ve main menü de takılı kalmıştı aldığım yere götürdüğüm de telefona güncelleme yapmayın dediler bende hiç güncelleme yapmadım şu anda güncelleme olarak 14.0.13.0 sürümü var lakin yapmıyorum sorum hyperos güncellemesini yapabilir miyim yine o ekranda takılı kalır mı kalırsa nasıl bir yol izlemem gerek.
Boot kilidi açık ve IMEI tamiri yapılan cihazlarda güncelleme işlemini fastboot yada TWRP üzerinden yapmanız gerekiyor. Ama bunu yine işlemi yapan yere sorun. Ota üzerinden yapılan güncellemede ya yarıda kalır, ya IMEI silinir, yada ikisi birden olur.

Oyla:
Üst Alt