Çözüldü Redmi 10s Redmi ekranında kaldı

beneklikotinga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ES
Cihazım
10s
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Android 11
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi 10s 128 gb
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar dün telefon şarjda iken telefon önce MIUI ekranında kaldı daha sonra ses kısma tuşu güç tuşuna basarak yeniden başladı şimdi sadece ekranda Redmi yazıyor ve öyle kalıyor. Bilgisayara bağlayınca bilgisayara bağlantı sesi geliyor ama aygıt yöneticisinde görünmüyor. Ne yapılabilir acaba?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Note 13 Pro +
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Arkadaşlar dün telefon şarjda iken telefon önce MIUI ekranında kaldı daha sonra ses kısma tuşu güç tuşuna basarak yeniden başladı şimdi sadece ekranda Redmi yazıyor ve öyle kalıyor. Bilgisayara bağlayınca bilgisayara bağlantı sesi geliyor ama aygıt yöneticisinde görünmüyor. Ne yapılabilir acaba?
Merhaba
Buradan Önce Driver Yüklemeyi Kurun.Aygıt Yöneticisi Masa Üstünde Açık Kalsın
Telefonu Fastboot Moda Alıp Deneyin.
Rehber - Redmi Note 10S Driver Kurulumu Resimli Anlatım

Sonra Buradaki Konudan İçindeki Boot.bat uygulamasını Çalıştırın Bu Orjinal Boot.img si Açılırsa Devam Edersiniz
Recovery - Redmi Note 10S Otomatik Twrp ve Boot Yükleme Aracı (Beta 5)
Açılmassa Driver Yüklendikten Sonra İstediğiniz Resmi Romu Yüklersiniz.Duruma Göre Yazarsınız

Oyla:

beneklikotinga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ES
Cihazım
10s
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba
Buradan Önce Driver Yüklemeyi Kurun.Aygıt Yöneticisi Masa Üstünde Açık Kalsın
Telefonu Fastboot Moda Alıp Deneyin.
Rehber - Redmi Note 10S Driver Kurulumu Resimli Anlatım

Sonra Buradaki Konudan İçindeki Boot.bat uygulamasını Çalıştırın Bu Orjinal Boot.img si Açılırsa Devam Edersiniz
Recovery - Redmi Note 10S Otomatik Twrp ve Boot Yükleme Aracı (Beta 5)
Açılmassa Driver Yüklendikten Sonra İstediğiniz Resmi Romu Yüklersiniz.Duruma Göre Yazarsınız
Android cihaz olarak aygıt yöneticisinde tanıttım fakat otomatik yüklemede çalıştırınca telefon otomatik kapanıyor ve redmi ekranı olarak geri geliyor yani herhangi bir işlem başlamıyor. Flash atmayı da denedim fakat miflash çalıştırınca uygun olan driverlerın yüklenmesini istiyor fakat yüklenmiyor yenilememe rağmen cihaz da görünmüyor (fastboot modunda olmasına rağmen)...

Oyla:

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
157
Adb de fastboot devices yazınca cihaz görünüyormu peki ?

Oyla:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Note 13 Pro +
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Android cihaz olarak aygıt yöneticisinde tanıttım fakat otomatik yüklemede çalıştırınca telefon otomatik kapanıyor ve redmi ekranı olarak geri geliyor yani herhangi bir işlem başlamıyor. Flash atmayı da denedim fakat miflash çalıştırınca uygun olan driverlerın yüklenmesini istiyor fakat yüklenmiyor yenilememe rağmen cihaz da görünmüyor (fastboot modunda olmasına rağmen)...
Bayağı Bekledim Cevap gelmeyince İşlerim Vardı Forumdan Çıkmıştım.
Android Device Yazması Driver Yüklenmiş Anlamına Gelmez Driver Yüklenmemiş
Zaten Konusunu Attım.Herşey Tek Tek Anlatımlı Resimlerde Dahil Aygıt Yöneticisinin Resmini Atsaydınız Daha İyi Olurdu Yüklenip Yüklenmediğini Söylerdim
Android ADB Interface Yazmadıkça Driver Kurulmamıştır.Driver Yüklenmez İse Hiçbir İşlem Yapamazsınız.MiFlashla Rom Yüklemede Dahil.

Oyla:

beneklikotinga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ES
Cihazım
10s
Konular
1
Bayağı Bekledim Cevap gelmeyince İşlerim Vardı Forumdan Çıkmıştım.
Android Device Yazması Driver Yüklenmiş Anlamına Gelmez Driver Yüklenmemiş
Zaten Konusunu Attım.Herşey Tek Tek Anlatımlı Resimlerde Dahil Aygıt Yöneticisinin Resmini Atsaydınız Daha İyi Olurdu Yüklenip Yüklenmediğini Söylerdim
Android ADB Interface Yazmadıkça Driver Kurulmamıştır.Driver Yüklenmez İse Hiçbir İşlem Yapamazsınız.MiFlashla Rom Yüklemede Dahil.
Android ADB Interface yazıyor. Driver kurulumunda sorun yok. Fastboot modunda telefon bilgisayara bağlanıyor fakat hiç bir uygulama cihazı görmüyor. Sizin vermiş olduğunuz çift tıklama ile yapılan kurulumlarda telefon komutla birlikte kapanıyor ve açılınca sadece Redmi yazısı yazıyor hiç bir işlem olmuyor anlayacağınız.

Oyla:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Note 13 Pro +
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Android ADB Interface yazıyor. Driver kurulumunda sorun yok. Fastboot modunda telefon bilgisayara bağlanıyor fakat hiç bir uygulama cihazı görmüyor. Sizin vermiş olduğunuz çift tıklama ile yapılan kurulumlarda telefon komutla birlikte kapanıyor ve açılınca sadece Redmi yazısı yazıyor hiç bir işlem olmuyor anlayacağınız.
Hangi Rom Yüklüydü TWRP Yüklü Değil Değildir Umarım.Android ADB Interface Yazıyorsa Görmesi Lazım Başka USB Portunu Deneyin
Fatbootda Çift tıklamayla niye kapansın biryerde hata var yine Yüzlerce kurdum hala bugün bile kuruyorum hepsi çalışıyor herkesde kullanıyor

Fastboota alın fastboot devices Kopyala Yapıştırın Entere Basın Telefonu görüyorsa XFSGSHDJDJ Gibi Harfler Yazar Telefonu Gördüğüne Dair

Oyla:

beneklikotinga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ES
Cihazım
10s
Konular
1
Adb de fastboot devices yazınca cihaz görünüyormu peki ?
Min. adb de twrp yüklemeye çalıştım cihaz görünüyor fakat twrp (recovery) yolladığımda cihaz (not allowed locked state) hatası veriyor yüklenmiyor :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hangi Rom Yüklüydü TWRP Yüklü Değil Değildir Umarım.Android ADB Interface Yazıyorsa Görmesi Lazım Başka USB Portunu Deneyin
Fatbootda Çift tıklamayla niye kapansın biryerde hata var yine Yüzlerce kurdum hala bugün bile kuruyorum hepsi çalışıyor herkesde kullanıyor

Fastboota alın fastboot devices Kopyala Yapıştırın Entere Basın Telefonu görüyorsa XFSGSHDJDJ Gibi Harfler Yazar Telefonu Gördüğüne Dair
yukarıda da yeni mesaj atmıştım twrp yüklemeye çalıştım ama olmadı zaten... cihazı adb görüyor... fakat dediğim gibi sizin programla başaramadım :(

Oyla:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Note 13 Pro +
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

Ayrıca zaten çift tıklamayla hemen Komutla kapatır 2.3 saniyelik işlem zaten yeniden Başlar İlla Açılacak Telefon Anlamına Gelmez.
Kapatıyorsa fastboot işlemi Çalışıyor Demek
MiFlashla Fastboot Romu Deneyin

Min. adb de twrp yüklemeye çalıştım cihaz görünüyor fakat twrp (recovery) yolladığımda cihaz (not allowed locked state) hatası veriyor yüklenmiyor :(

yukarıda da yeni mesaj atmıştım twrp yüklemeye çalıştım ama olmadı zaten... cihazı adb görüyor... fakat dediğim gibi sizin programla başaramadım :(
Zaten sorunda burada yapamayanlar konudaki işlemleri proğramları uygulamıyor Kendi Bildiklerini Uyguluyor.Size söylediğim proğramların hiç birinde
Minimal ADB Kurun diye yazı yoktur hazır otomatik proğram varken Niye Başka İşlerle Zaman kaybedip uğraşıyorsunuz

Verdiğim proğram otomatik ve bir çok seçenek var.
Twrp1 Rootlu
Twrp2 Rootsuz
boot Bat

Adb
Bir işiniz yok bütün işlemler Telefon fastboot moda alın diye yazıyorç Adb Komutu Fasbootda Çalışmaz
Son Olarak Telefonun Bootloader Kilidinin Açık Olduğunu Biliyormusunuz.Android 11 Hangi rom yüklüydü onuda yazmadınız

Son düzenleme:
Oyla:

beneklikotinga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ES
Cihazım
10s
Konular
1
Ayrıca zaten çift tıklamayla hemen Komutla kapatır 2.3 saniyelik işlem zaten yeniden Başlar İlla Açılacak Telefon Anlamına Gelmez.
Kapatıyorsa fastboot işlemi Çalışıyor Demek
MiFlashla Fastboot Romu Deneyin
Biraz önce fastboot moduna almaya çalışırken silme ile ilgili 3 seçenekli bir bölüm geldi ve tüm bilgileri sil yaptım. Sonra telefon kapandı açıldı bir kaç kez ve birden ses geldi miui yazarken telefon kurulum ekranına geçti :) Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. :)

Oyla:
Üst Alt