Yardım redmi 10 2022 system has been destroyed hatası

Alcatraz34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
redmi 10 2022
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Beta v9.6.0.0
Telefon Modeli
redmi 10 2022
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
bende redmi 10 2022 cihazım var cihazım kayıtlı yani yurtdışı imei atılmış telefonlardan telefonum bi kaç gün önce bootloop yapmaya başladı yani kendi kendine sürekli reset atıp duruyordu fakat düzeldi kendiliğinde dün işler iyice garip bir hal aldı çünkü yine aynı şeyi yapmaya başladı ve bu sefer düzelir gibi oldu fakat yine benzer birşey yaptı ve sonuç system has been destroyed hatası verdi şimdi fastboot ekranına girebiliyorum fakat devamında bu sorunu nasıl çözeceğim hiçbir fikrim yok lütfen yardım edin :(
(yüklü rom custom değil ve versiyon numarasını bilmiyorum açıkcası o yüzden kafadan atmak zorunda kaldım)

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
o ekranda fastboot moda geçer. kilit açıksa rom yüklersiniz deneyin. recovery ekranında nvdata hatası ile kalırsa imei tamiri gerekli.

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
bende redmi 10 2022 cihazım var cihazım kayıtlı yani yurtdışı imei atılmış telefonlardan telefonum bi kaç gün önce bootloop yapmaya başladı yani kendi kendine sürekli reset atıp duruyordu fakat düzeldi kendiliğinde dün işler iyice garip bir hal aldı çünkü yine aynı şeyi yapmaya başladı ve bu sefer düzelir gibi oldu fakat yine benzer birşey yaptı ve sonuç system has been destroyed hatası verdi şimdi fastboot ekranına girebiliyorum fakat devamında bu sorunu nasıl çözeceğim hiçbir fikrim yok lütfen yardım edin :(
(yüklü rom custom değil ve versiyon numarasını bilmiyorum açıkcası o yüzden kafadan atmak zorunda kaldım)
Rom yükleyin hocam. İlk 10 saniyede hata almazsanız bootloader açık demektir.

Oyla:

Alcatraz34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
redmi 10 2022
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o ekranda fastboot moda geçer. kilit açıksa rom yüklersiniz deneyin. recovery ekranında nvdata hatası ile kalırsa imei tamiri gerekli.
peki bunu nasıl anlayabilirim çünkü destroyed ekranı dışında bir mi logosu felan göremiyorum sadece kilit duşu ve ses açma tuşu ile fastboot ekranına geçebiliyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rom yükleyin hocam. İlk 10 saniyede hata almazsanız bootloader açık demektir.
peki hangi rom yükleyebilirim ve pc den hangi programı kullanmam lazım ? çünkü romlardan indirmek istediğimde bi sürü asia global tr diye romlar çıkıyor

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
peki bunu nasıl anlayabilirim çünkü destroyed ekranı dışında bir mi logosu felan göremiyorum sadece kilit duşu ve ses açma tuşu ile fastboot ekranına geçebiliyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

peki hangi rom yükleyebilirim ve pc den hangi programı kullanmam lazım ? çünkü romlardan indirmek istediğimde bi sürü asia global tr diye romlar çıkıyor
Global yükleyin hocam ve mi flash ile yükleyeceksiniz.

Oyla:

Alcatraz34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
redmi 10 2022
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Global yükleyin hocam ve mi flash ile yükleyeceksiniz.
şimdi telefoncuda yaptırdım düzeldi fakat tekrar resetlemeye başladı açıkcası ellemeyip olduğu gibi tekrar geri götürmeyi düşünüyorum açıkcası hayatımın en büyük pişmanlığı olduğunu düşünmeye başladım

Oyla:
Üst Alt