Soru Red mi note 7 Hızlı şarj desteği var mı?

turb035

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa Kant
Cihazım
Red mi Note 7
Konular
2
Red mi note 7 Hızlı şarj desteği var mı? Hızlı şarj başlığı alırken 3.0 veya 4.0 hangisini almalıyız ?

tgnsrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nusret
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Redmi Note 7'de Quick Charge 4.0 destegi mevcuttur.

Oyla:

taylongali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
i phone 5s
Konular
13
Red mi note 7 Hızlı şarj desteği var mı? Hızlı şarj başlığı alırken 3.0 veya 4.0 hangisini almalıyız ?
Kutudan çıkan adaptör 4.0 desteklemiyor ama telefonda 4.0 desteği var. Bulabilirsen 4.0 tabiki Çin satış sitelerine bakabilirsin.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ahmet_tgc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
kaliteli q3 sarj cihazlari 60 tl civarinda baslar. kaliteli bilinen markalardan baska ucuz q3 destekli denilen cihazlardan sakin alma. telefona bataryaya cok zarari olabilir. q4 destekli kaliteli bir sarj cihazi 100 tl civari. kutu icinden cikan cihaz 2 saat civari sarj eder ama bataryan uzun vadede saglikli kalir. q3 kisa zamanda batarya doldurur ama uzun vadede bataryanin omrunu kisaltir. cunku batarya sagkigina en buyum dusman sicaklik ve hizli sarj batarya cok yuksek sicaiklara maruz kalir. q4 daha fazla amper vereceginden sicaklik dahada fazla olacak. batrya sagkigi acisindan dusuk amperli(kutu icerisinden cikan) adaptorlar daha mantikli

Oyla:
Üst Alt