Soru Red mi note 7 android 10 alacak mı bilgisi olan ?

Zekai Can

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zekai
Cihazım
Red mi note 7
Konular
35
Red mi note 7 lere Android 10 ve MIUI 12 ota yolu ile gelecek mi bilgisi olan var mı yada ota yolu ile güncelleme alan?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Red mi note 7 lere Android 10 ve MIUI 12 ota yolu ile gelecek mi bilgisi olan var mı yada ota yolu ile güncelleme alan?
Bunun konusu ve cevabı defalarca kez verildi evet hocam ikisi de gelecek hatta miui 11 android 10 hindistan kararlı çıktı bile

tolgauraz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi note 8
Konular
24
Çok uzun süredir bekliyorum 15 nisandan su ekran yansıtma sorunu için donuyor ses takılıyor ilk aldığım gün yazılımsal geçecek dediler miu12 ile Haziran'da Ağustos da oldu nerdeyse hala birşey yok

Zekai Can

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zekai
Cihazım
Red mi note 7
Konular
35
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunun konusu ve cevabı defalarca kez verildi evet hocam ikisi de gelecek hatta miui 11 android 10 hindistan kararlı çıktı bile
Çok uzun süredir bekliyorum 15 nisandan su ekran yansıtma sorunu için donuyor ses takılıyor ilk aldığım gün yazılımsal geçecek dediler miu12 ile Haziran'da Ağustos da oldu nerdeyse hala birşey yok
Bildirim çubuğunda ki pil göstergesinde sorun var mı sende de
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tamamdır teşekkür ettim hocam sağolasın

tolgauraz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi note 8
Konular
24
Hocam bendede 2.3 saniyede bir ses takılıyor pixel bozuluyor başka telefonlarda sorun yok bütün kanalları denedim geliştiriciden aynı smart tvdede aynı mı boxdada aynı diyer 4 telefonda denedim böyle bir şey yok 1 dkda bir kere 1 saniye oluyor redmi 8 de 3 saniyede bir 360 pdede aynı 50 mbitte Haziran'da sorununuz giderilir dedi teknik servis Ağustos a gircez bir kaç hafta sonra gelmedi hala ne zamana gelir güncelleme miu12 geçiş bilginiz varmı hocam :)

Evet var arada bir siyah oluyor düzeliyor sendedemi ayni

Zekai Can

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zekai
Cihazım
Red mi note 7
Konular
35
Hocam bendede 2.3 saniyede bir ses takılıyor pixel bozuluyor başka telefonlarda sorun yok bütün kanalları denedim geliştiriciden aynı smart tvdede aynı mı boxdada aynı diyer 4 telefonda denedim böyle bir şey yok 1 dkda bir kere 1 saniye oluyor redmi 8 de 3 saniyede bir 360 pdede aynı 50 mbitte Haziran'da sorununuz giderilir dedi teknik servis Ağustos a gircez bir kaç hafta sonra gelmedi hala ne zamana gelir güncelleme miu12 geçiş bilginiz varmı hocam :)

Bilgim yok kardeşim bende yeni gördüm YouTube de 12 geldiğini umarım erken gelir sorunların çözülür :)

tolgauraz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi note 8
Konular
24

2.3 günde bir siyah oluyor sekme değişikliği yaparken sonra tekrardan düzeliyor 3.4 gün sonra bir kaç saat gene aynı oluyor gene bir süre sonra gene aynı oluyor :)

Bilgim yok kardeşim bende yeni gördüm YouTube de 12 geldiğini umarım erken gelir sorunların çözülür :)
Sende ne gibi pil sorunu var

Zekai Can

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zekai
Cihazım
Red mi note 7
Konular
35
2.3 günde bir siyah oluyor sekme değişikliği yaparken sonra tekrardan düzeliyor 3.4 gün sonra bir kaç saat gene aynı oluyor gene bir süre sonra gene aynı oluyor :)

Sende ne gibi pil sorunu var
Bende sadece bildirim panelinde ki gösterge de renk karışıklığı oluyor bazen başka bir sorunu yok

Üst Alt