Yardım Red mi note 7 ahize sorunu

Mazlum.44

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali mazlum
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui global 11.0.4
Telefon Modeli
Redmi note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba 10 aylık redmi note 7 cihazım var telefonun ahizesinde bir sorun var sessiz ortamlarda ahizeden çok fazla ses çıkıyor fakat gürültülü ortamlarda ahizeden çıkan ses azalıyor duyamayacağım bir seviyeye düşüyor. Kulaklık takmak veya hoparlöre almak zorunda kalıyorum yardımcı olabilecek var mı?

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Merhaba 10 aylık redmi note 7 cihazım var telefonun ahizesinde bir sorun var sessiz ortamlarda ahizeden çok fazla ses çıkıyor fakat gürültülü ortamlarda ahizeden çıkan ses azalıyor duyamayacağım bir seviyeye düşüyor. Kulaklık takmak veya hoparlöre almak zorunda kalıyorum yardımcı olabilecek var mı?
kronik üretim hatası
Aslında ses aynı fakat sesli ortamlarda az duyuyorsunuz hocam. Ya da gürültü engelleme ile alakalı bir sorun olabilir. Fakat sorun donanımsal değil yazılımsal olarak bütün redmi note 7 lerde mevcut. Custom romlarda bu sorun yok, ya da forumumuzdaki anlatımlarla ahize sesini yükseltebilirsiniz. Tabi bunun için bootloader kilidi açık olmalı.

Oyla:

GencerBry

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 4X
Konular
29
Aslında ses aynı fakat sesli ortamlarda az duyuyorsunuz hocam. Ya da gürültü engelleme ile alakalı bir sorun olabilir. Fakat sorun donanımsal değil yazılımsal olarak bütün redmi note 7 lerde mevcut. Custom romlarda bu sorun yok, ya da forumumuzdaki anlatımlarla ahize sesini yükseltebilirsiniz. Tabi bunun için bootloader kilidi açık olmalı.
eu rom orta seviye
mi room - hiç duyulmuyor derecede çok kısık

başka önereceğiniz varmıdır

Oyla:

MgMrt

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 10T Lite
Konular
12
"Ayarlar > Telefon Hakkında > Çekirdek Sürümü" Üzerine 3-4 Defa Karşınıza Bir Menü Gelecek. "Single İtem Test" Tıklayın. Oradanda "Receiver" Kısmına Girerek Test Edin.

Eğer ses oradanda kısıksa yapılacak şey rom veya root yoludur.

Oyla:

GencerBry

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 4X
Konular
29
"Ayarlar > Telefon Hakkında > Çekirdek Sürümü" Üzerine 3-4 Defa Karşınıza Bir Menü Gelecek. "Single İtem Test" Tıklayın. Oradanda "Receiver" Kısmına Girerek Test Edin.

Eğer ses oradanda kısıksa yapılacak şey rom veya root yoludur.
failed hatası veriyor

Oyla:
Üst Alt