Soru red mi note 6 pro vs mi 8 lite sizce hangisini tercih etmeliyim?

Koroglu87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
5
arkadaslar iyi günler

2 aya yaklasık A2 lite 32 gb olanı kullanmaktayım. babamın telefonu bozuldugu için onu babama verdim ve yenisini almak için araştırma yapıyorum. A2 lite nin bataryası gerçekten cok cezbedici normal kullanımda rahat 48 saat kullanmaktayım. ama kamerası ve saf android olması pek memnun etmedi beni. gelelim soruma mi 8 lite ve red mi note 6 pro arasında tercih yapamadım. birinin kameresı ve görüntüsü gercekten cok güzel (mi 8 lite) diğerinin de bataryası 4000 oldugu ikisi arasında karar veremedim. mi 8 lite nin typc girişli olmasıda beni düşündürüyor. sizce hangisini tercih etmeliyim.?

şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim .

WoodPecker

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umutcan
Cihazım
RedMi Not 6 Pro
Konular
13
Ben telefonu haber okumak,whatsapp,arama konuşma ve arada sırada bazı belgeleri çekmek için kullanıyorum bana çok yeterli oyun oynamam veya ekstrem şeyler beklemem telefondan genel haliyle bana yetiyor 3/32 kullanıyorum sosyal medyam yok sadece tapatalk ve ekşi sözlük var benim gibi kullanacaksanız size yeterli gelir. Açıkçası ben memnunum telefonumdan bana herşeyiyle yetiyor.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ALİSARLAR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ALİ
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
0
Ben de bu iki telefon arasında kaldım.Ama note 6 pro alacağım galiba.Beni de 4000 mah batarya,radyo,kızılötesi,arka kapak metal olması cezbetti.Mi 8 lite'da 4000lik batarya,kızılötesi,radyo olsaydı 200-250 TL fazla olsa bile verip onu alırdım.Mi 8 lite bana göre işlemci hızı (2.2 ghz) olarak üstün.Bir de 4k video ve usb type-c var.Onun dışında fark yok.Karşılaştırma videolarını da izledim iki telefonun.İşlemci hızı olarak çok fark görmedim.Uygulama açılış hızları neredeyse aynı, arada 1 sn gecikmeli note 6 pro.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Oyla:

meeb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert
Cihazım
redmi note 6 64
Konular
0
Bende 2 gün önce aldım memnunum tavsiye ederim redmi note 6yı.Ekran iphoen x ile yarışır düzeyde net ve beyaz tonlu keskin .

Oyla:

T.ç.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Tuna
Cihazım
Mİ8 LİTE
Konular
7
işlemcisi ve dediğiniz + özelliklerden dolayı mi 8 lite almanızı tavsiye ederim. type c olması
snap660 , 4k video çekim olması büyük artıları bence. tasarım olarak ise note 6 prodan çok daha iyi.şahsen ben de dün mi8 lite BLUE aldım ve teslimatını bekliyorum.

Oyla:

meeb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert
Cihazım
redmi note 6 64
Konular
0
işlemcisi ve dediğiniz + özelliklerden dolayı mi 8 lite almanızı tavsiye ederim. type c olması
snap660 , 4k video çekim olması büyük artıları bence. tasarım olarak ise note 6 prodan çok daha iyi.şahsen ben de dün mi8 lite BLUE aldım ve teslimatını bekliyorum.
güle güle kullanın inş ancak 2 senedir typr c girişli lg v20 kullanıyorum hiç bir artısını görmedim gittiğim hiç bir yerde yok.üreticler hala orta segmentte micro usb den vazgeçmediği sürece hala 5 senesi var gibi .

işlemci olayı çok fark yok diyorlar.tasarım tabi ki mi 8 lite daha güzel.

Oyla:

ALİSARLAR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ALİ
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
0
Bence de tasarım ve işlemci olarak mi 8 lite çok daha iyi note 6'dan.Tabi herkesin öncelikleri farklı olabilir.Benim için büyük batarya,radyo,kızılötesi önemli olduğu için note 6 pro almaya karar vermiştim ve bugün siparişini verdim mavi renk.Umarım beklentilerimi fazlasıyla karşılar.Eşime de note 5 almıştım o telefon da şimdiye kadar üzmedi hiç ve ilk xiaomi telefonumuzdu.Bundan sonra Xiaomi ile yola devam :)

Oyla:

meeb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert
Cihazım
redmi note 6 64
Konular
0
Bence de tasarım ve işlemci olarak mi 8 lite çok daha iyi note 6'dan.Tabi herkesin öncelikleri farklı olabilir.Benim için büyük batarya,radyo,kızılötesi önemli olduğu için note 6 pro almaya karar vermiştim ve bugün siparişini verdim mavi renk.Umarım beklentilerimi fazlasıyla karşılar.Eşime de note 5 almıştım o telefon da şimdiye kadar üzmedi hiç ve ilk xiaomi telefonumuzdu.Bundan sonra Xiaomi ile yola devam :)
katılıyorum iyi günlerde kullanın.

Oyla:
Üst Alt