Red mi note 3 Kapandı açılmıyor

nthngtls97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Konular
5
hocam normalde sarı çubuk dolmaya başladığında tuşun bırakılması lazım ama benim cihazım nedense ses kısma tuşunu bırakınca yüklemeyi kesti. o yüzden bende ses kısma tuşuna işlem tamamen bitene kadar bastım sorun çıkmadı.ayrıca yükleme işlemi benim cihazımda yaklaşık 3 dakika kadar sürdü.

nthngtls97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Konular
5
birde belirtmek istediğim konu bu kurtarma romu yüklendikten sonra güncelleme geliyo versiyon 7.1.8 olarak türkçe yok google yok ama rom çok harika bi şekilde çalışmakta ingilizce kullanırım diyen arkadaşlar rootlayarak gapps paketi yükleyebilir.

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
arkadaşlar SP FLASH TOOL ile rom atıldığı halde açılmayan cihazları açma yöntemi : sp flash toolun 15.15 versiyonu kullanılacak.yüklenecek rom hennessey 7.0.16 versiyon olacak... linkte vdetaylı anlatım mevcut.takılan arkadaşlara pm ile yardımcı olabilirim sorun değil. linki detaylı incelerseniz rahat bi şekilde yapabilirsiniz. dikkat etmeniz gereken sp flashtoolun 15.15 versiyon olması ve romun linkteki rom olması format+download seçeneğinin seçilmiş olması ayrıca telefonu ses kısma tuşu il pcye bağladığınızda ses kısma tuşunu dowload işlemi bitene kadar bırakmayın...resimlere dikkat ederseniz çözebilirsiniz.
verdiğin link çalışmıyor

ademyavuz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem
Cihazım
redmiNot3Pro
Konular
0
Arkadaslar yardimci olun lütfen redmi note 3 pro telefonumun bugün unlock yaptim twrp yükledim SU yükledim en son sürüm olan EU rom yükledim telefon reboot yapti geri acilmadi miflash ile global stable rom yükledim yine acilmadi artik miflash telefonu görmüyor usb baglaninca sadece kirmizi led yanip sönüyor

Üst Alt