Yardım Red mi note 11pro güncelleme ağa bağlanmıyor

prysler24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Red mi 11pro 4g
Konular
1
Cihazı trendyoldan aldım. İthalatçı garantili yazıyordu. Cihazin açılışta Bootloader kilidi açık şekilde ve güncelleme geliyor mu diye baktığımda ağa bağlanamiyor diyor IMEI kontrol ettim kayıtlı ama yinde içime bir şüphe düştü IMEI lin klon olduğunu düşünüyorum yoksa neden Bootloader kilidi açık olsun.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
imei e-devletten sorguladığınız zaman aşağıda çıkan model note 11 pro ise sorun yok ama başka marka model çıkıyorsa imei atılmış cihazdır.

prysler24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Red mi 11pro 4g
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
imei e-devletten sorguladığınız zaman aşağıda çıkan model note 11 pro ise sorun yok ama başka marka model çıkıyorsa imei atılmış cihazdır.
Teşekkür ederim hocam çok uğraştım ama sonuç aynı ağa bağlanamiyor güncelleme ekranı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
şimdi bu cihazın güncelleme yapmamasının 2 sebebi var:

1- ithalatçı cihazıda olsa imei blokları kurcalanmış olabilir o yüzden güncelleme kapatmış olabilirler.
2- bu cihazda 2-3 defa android 12 yi verip geri çektikleri için güvenlik gereği güncelleme yapmıyor olabilir..

çözüm: bootloader kilidi açık dediniz fastboot rom indirip yükleyin. cihaz recovery ekranında kalır açılmaz ise garantiye gönderirsiniz. tüketici heyetine kadar yolu var. güvenlik gereği ise zaten bundan sonra android sürümü verme geri çekme olmaz ise otomatik güncelleme yapacaktır..

prysler24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Red mi 11pro 4g
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim hocam çok uğraştım ama sonuç aynı ağa bağlanamiyor güncelleme ekranı
img_20230426_202136-jpg.179275

şimdi bu cihazın güncelleme yapmamasının 2 sebebi var:

1- ithalatçı cihazıda olsa imei blokları kurcalanmış olabilir o yüzden güncelleme kapatmış olabilirler.
2- bu cihazda 2-3 defa android 12 yi verip geri çektikleri için güvenlik gereği güncelleme yapmıyor olabilir..

çözüm: bootloader kilidi açık dediniz fastboot rom indirip yükleyin. cihaz recovery ekranında kalır açılmaz ise garantiye gönderirsiniz. tüketici heyetine kadar yolu var. güvenlik gereği ise zaten bundan sonra android sürümü verme geri çekme olmaz ise otomatik güncelleme yapacaktır..
Teşekkür ederim hocam ilk fırsatta fastboot rom yükleyecem birinci dediğiniz çıkacak muhtemelen. Satıcıya sordum kilit ve IMEI li cavap bile vermedi.

Üst Alt