Tavsiye Red mi 9 s alınır mı ?

UyuzPrens

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AlperenS
Cihazım
Xiaomi 11T 5G
Meslek
serbest
Konular
32
Selamlar dostlar elimdeki mi 8 se telefonumu sattım ve akşam red mi 9 s almaya gidicem sizce almalımıyım kötü bi tarafı var mı kamera hariç bide alırken nelere dikkat etmeliyim özellikle bak dediğiniz kısımlar var mı ?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Note 9 s yerine note 8 pro derim şikayet fazla tutulmama sebeblerinden biri

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
Bazı arkadaşlar önermiyor, hatta konu bile açmışlardı almayın diye. Bence Mi serisi alın hocam. IPS ekran garip gelebilir Amoledden sonra.

UyuzPrens

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AlperenS
Cihazım
Xiaomi 11T 5G
Meslek
serbest
Konular
32
Bazı arkadaşlar önermiyor, hatta konu bile açmışlardı almayın diye. Bence Mi serisi alın hocam. IPS ekran garip gelebilir Amoledden sonra.
neden tavsiye etmiyolardı ips ekrana da alışığım pek bişey fark etmiyo bana göre
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Note 9 s yerine note 8 pro derim şikayet fazla tutulmama sebeblerinden biri
çevremde 2 kişi var kullanan oyunlar da çok sıkta olmasa takılmalar yaşıyolar yanlış bilmiyorsam sd 720g oyun için yapılmış bir işlemci o yüzden almayı düşünüyorum

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
neden tavsiye etmiyolardı ips ekrana da alışığım pek bişey fark etmiyo bana göre

çevremde 2 kişi var kullanan oyunlar da çok sıkta olmasa takılmalar yaşıyolar yanlış bilmiyorsam sd 720g oyun için yapılmış bir işlemci o yüzden almayı düşünüyorum
Mi 8 se cihazında amoled ekran mevcuttu sonra resmi note 6 pro ile takas yaptım üzerine 700 TL aldım ve bin pişman oldum attan inip eşeğe binmiş gibi hissettim parlaklık olarak amoledin çeyreği bile etmez 1 sene sonunda ghost touch ve screen sorunu belirdi ips ekran benim için bitmiştir

hilmimedine

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
Redmi not 9s
Konular
12
Hocam yaklaşık 2 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Not 8 al diyen arkadaşa katılmıyorum ne de olsa geçen senenin cihazı. Daha üstüne para verebilirim dersen not 10 lite al. He birde 9s yerine pro al ben NFC yok bizim cihazda

UyuzPrens

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AlperenS
Cihazım
Xiaomi 11T 5G
Meslek
serbest
Konular
32
şirket için ip7 kullanıyorum ips ekranlı bu da pek rahatsız etmiyo göz yorma açısından sağlıklı geldi bana aslında

şirket hattı için ip7 kullanıyorum bunda da ips var bana daha sağlıklı geldi aslında

Hocam yaklaşık 2 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Not 8 al diyen arkadaşa katılmıyorum ne de olsa geçen senenin cihazı. Daha üstüne para verebilirim dersen not 10 lite al. He birde 9s yerine pro al ben NFC yok bizim cihazda
özelliklere baktım da tek farklılık dediğiniz gibi nfc sanırım onun için de para vermek istemiyorum nfc kullanıcağım bi alan yok oturduğum yerde :D

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
şirket için ip7 kullanıyorum ips ekranlı bu da pek rahatsız etmiyo göz yorma açısından sağlıklı geldi bana aslında

şirket hattı için ip7 kullanıyorum bunda da ips var bana daha sağlıklı geldi aslında

özelliklere baktım da tek farklılık dediğiniz gibi nfc sanırım onun için de para vermek istemiyorum nfc kullanıcağım bi alan yok oturduğum yerde :D
Bence Mi Note 10 bakın hocam.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Bu cihazı alacaktık akşam. Almalı mıyım yoksa başka modellere mi bakayım? 2000tl ye kadar bütçe var.

Üst Alt