Yardım red mi 5 plus rom sorunu

fthcvdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
5
arkadaşlar merhaba, bugüne kadar kurduğum bütün romlar da aynı sorunu yaşıyorum. başlangıçta sorun olmuyor kurulum gerçekleşiyor ancak 2 gün sonra çöküyor telefon. hangi rom u denediysem başıma bu geliyor. yaklaşık 6 aydır durum böyle. ne yapsam fark etmedi. twrp rwrp hepsini denedim sonuç aynı. ama dikkat ettim genellikle telefonun çökmesi gece şarza takıp sabah aldığımda gerçekleşiyor. şans eseri miui pro 8.8.23 sürümünü yükledim aylar önce ve onun yedeğini alabilmeyi başardım. şimdi her çöküşte yedekten geri dönüyorum ama artık canıma tak etti 3 günde bir teli yeniden kurmak. global rom a da dönüş yapamıyorum oda aynı şekilde 2. gün çöküyor. bu konuda bir bilgisi olan var mı yada bu durumda olan başka birisi var mı ? yardımcı olursanız sevinirim.

fthcvdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
5
Miui pro degil orijinal yazılım olmalı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

buradan indir
hocam bu rom da muipro daki özellikler var mı? ben özelliklerinden dolayı muipro yu istiyordum

Oyla:

nomig66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Aemut
Cihazım
Vince
Konular
0
hocam bu rom da muipro daki özellikler var mı? ben özelliklerinden dolayı muipro yu istiyordum

anlıyorum hocam ama önce bunu deneyin temiz kurulum yaparak eğer sıkıntı yaşamazsınız ona geçersiniz yine.

Oyla:
Üst Alt