Çözüldü Recovery'de kaldı (Redmi note 7)

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu rom 12.0.3
Telefon Modeli
Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba. İyi akşamlar. Cihazım Redmi Note 7. Dışarıdaydım cihazımın şarjı bitdiği için kapandı (güç tasarrufu modundaydı). Eve geldim şarja taktım. 2 dakikalık dışarı çıktım geldiğimde custom recovery (Orangefox) açılmıştı. Dedim herhalde yanlışlıkla açtım yeniden başlatdım fakat yeniden recoverye döndü. Defalarca yaptım ama nafile. Dedim herhalde bir sorun oluştu sistemde, elimde hazır rom dosyası olduğu için aynı romu yeniden yazayım dedim. 3 wipe (dalvik art cache, cache, system) yaparak sistemi sildim ve aynı romu (eu rom, 12.0.3) tekrar yazdım ve sonuç yine aynı... Yeniden recovery menüsüne dönüyor. Şuan tamamen format data yaparak sistem yazmaktan başka bi çare gelmiyo aklıma. Fakat uğraştıracağı için yapmadan önce sizlere sorayım dedim. Ne yapmamı öneriyorsunuz ?

Çözüm
orange fox ta reboot bootloader yapıp cihazı fastboot moduna alın ve eğer pc varsa fastboot rom yükleyin orange fox silinecektir tekrar yükleyebilirsiniz.
Hocam sorun çok daha basit birşeymiş. Sadece ses artırma tuşu basılı kalmış. Hiç dikkat etmeden direk yeni sistem kurdum. Şimdi uğraş dur :D Neyse en azından durumu dahada ciddileştirip format data yapmadım. Zararın neresinden dönersen kardır.

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144
orange fox ta reboot bootloader yapıp cihazı fastboot moduna alın ve eğer pc varsa fastboot rom yükleyin orange fox silinecektir tekrar yükleyebilirsiniz.

Oyla:

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sorun çok daha basit birşeymiş. Sadece ses artırma tuşu basılı kalmış. Hiç dikkat etmeden direk yeni sistem kurdum. Şimdi uğraş dur :D Neyse en azından durumu dahada ciddileştirip format data yapmadım. Zararın neresinden dönersen kardır.

Oyla: Çözüm

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144
geçmiş olsun :)

Oyla:
Üst Alt