Soru Recovery giremiyorum

• Konbuyu başlatan Eycpa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 21
  • Görüntüleme 1K

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
Ses açma ve güç tuşu ile recovry moda girmek istedin fakat şarjı 24 tü cihazın ardından ekran geldi mıuı recovery diye sonra priz işareti geldi bende cihazı kapattım ve şarja taktım açtım telefonu şarj 5 ti niye böyle oldu hemen bitti bataryası iyi ama niye hemen böyle indi birde niye girmedi recovery moda.

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Ses açma ve güç tuşu ile recovry moda girmek istedin fakat şarjı 24 tü cihazın ardından ekran geldi mıuı recovery diye sonra priz işareti geldi bende cihazı kapattım ve şarja taktım açtım telefonu şarj 5 ti niye böyle oldu hemen bitti bataryası iyi ama niye hemen böyle indi birde niye girmedi recovery modaTelefonu

Ses açma ve güç tuşu ile recovry moda girmek istedin fakat şarjı 24 tü cihazın ardından ekran geldi mıuı recovery diye sonra priz işareti geldi bende cihazı kapattım ve şarja taktım açtım telefonu şarj 5 ti niye böyle oldu hemen bitti bataryası iyi ama niye hemen böyle indi birde niye girmedi recovery moda.
Tekrar şarj etmenizi ondan sonra aynı işlemi yapmanızı öneririm. Ayrıca herhangi bir Rom yüklemeden önce veya recovery moduna girmeden önce risk almamanızı, pilin yeterince dolu olmasına dikkat etmenizi salık veririm.

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tekrar şarj etmenizi ondan sonra aynı işlemi yapmanızı öneririm. Ayrıca herhangi bir Rom yüklemeden önce veya recovery moduna girmeden önce risk almamanızı, pilin yeterince dolu olmasına dikkat etmenizi salık veririm.
Biliyorum hocam u tarz konulara önem veririm lakin benim anlamadığım 24ten nasıl olurda 5 e iner anında :( gerçekten üzdü yani kafama takılmadı değil.

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Pilin başlangıcına ve sonuna teknolojik olarak pek itibar edilmez ve güvenilmez zaten. Bir pilin en az %20, en fazla %80 doluluğuna itibar edilir. Bu bir anlamda pil kullanılırken ortalama olarak %50 civarında olmalı demektir.

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
Pilin başlangıcına ve sonuna teknolojik olarak pek itibar edilmez ve güvenilmez zaten. Bir pilin en az %20, en fazla %80 doluluğuna itibar edilir. Bu bir anlamda pil kullanılırken ortalama olarak %50 civarında olmalı demektir.
Tamamdır hocam teşekkür ederim kendim fastboot rom attım ardından recovery hard reset attım ayarlardan güncelledim fabrika ayarlarınasıfırladım recovery hiç bir zaman üzmemişti ilk defa yaşadım böyle birşey yaşamamıştım o yüzden soruyum dedim

haklısınız...

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Tamamdır hocam teşekkür ederim kendim fastboot rom attım ardından recovery hard reset attım ayarlardan güncelledim fabrika ayarlarınasıfırladım recovery hiç bir zaman üzmemişti ilk defa yaşadım böyle birşey yaşamamıştım o yüzden soruyum dedim

haklısınız...
Fabrika ayarlarından sonra umarım imei kaybolmamıştır. Bakarmısınız? Kaybolmamışsa gerçekten çok sevinirim.

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
Fabrika ayarlarından sonra umarım imei kaybolmamıştır. Bakarmısınız? Kaybolmamışsa gerçekten çok sevinirim.
Önceden yapmıştım hocam gitti doğal olarak imei 30tl attırmıştım 1 ay önce :)(zaten yurt dışı cihaz)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Önceden yapmıştım hocam gitti doğal olarak imei 30tl attırmıştım 1 ay önce :)
Hurda cihazım vardı onun imeisi yazdırdım.

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Önceden yapmıştım hocam gitti doğal olarak imei 30tl attırmıştım 1 ay önce :)(zaten yurt dışı cihaz)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hurda cihazım vardı onun imeisi yazdırdım.
Açık sözlü, dürüst insanları her zaman sevmiş, sevmediklerime kin bağlamamayı ilke edinmişimdir !

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
8 proda nasıl IMEI düşer bi eng romda erase kodu birde sp flash tool Ile hex kodu Ile silinir diğer türlü neredeyse imkansız hocam

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
8 proda nasıl IMEI düşer bi eng romda erase kodu birde sp flash tool Ile hex kodu Ile silinir diğer türlü neredeyse imkansız hocam
Espri : Anladımsa Arap olayım...

Ciddi : Düzgün anlaşılabilir bir Türkçe ile yazabilirmisiniz ?

Üst Alt