Yardım Reboot Olmuyor

mi6sorun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Sabah uyandığımda telefon reboot modundaydı. Tekrar sisteme dönüş için "Reboot to System" diyorum, fakat tekrar reboot ekranına geri geliyor. Telefon açılmıyor. Bu problemden dolayı, hayatta Mi telefon kullanmayacağım sanırım. Geçenlerde de durduk yere telefondaki bütün kişiler silinmişti. Bu telefonu nasıl açabileceğim, ya da içindekileri nasıl kurtaracağım konusunda bilgisi olan var mı? PcSuite'e bağlamayı denedim, bağlanmadı. Onun dışında reboot ekranında dönüp duruyor. Loop'a girdi. Bye bye Mİ.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Fotoğrafda gördüğüm kadarıyla BL kilidiniz açık değil. Wipe data yaparak telefonu sifirlayip deneyin, bu işlem sonucunda telefon temizlenecek haberiniz olsun.

Konu başlığının tamamı büyük harflerleden oluşamaz o yüzden konu başlığını da düzelttim.

Oyla:

mi6sorun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Mi 6
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fotoğrafda gördüğüm kadarıyla BL kilidiniz açık değil. Wipe data yaparak telefonu sifirlayip deneyin, bu işlem sonucunda telefon temizlenecek haberiniz olsun.

Konu başlığının tamamı büyük harflerleden oluşamaz o yüzden konu başlığını da düzelttim.
:D Ne kadar harika bir çözüm telefonu sıfırlamak. İçerikleri kurtarabileceğim bir çözüm namevcut mu?

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek