Yardım reboot ekranından çıkamıyorum

sevkooo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şevket
Cihazım
redmi note 11
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miuı 11
Telefon Modeli
redmi note 11
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telefonumda reboot ekra ı geliyor ve çıkamıyorum.Reboot yaptım tekrar aynı yere geliyor safe mode yaptım olmadı.Wipe data yapmak istemiyorum.Wipe data yapmadan telefonun içerisindeki verileri kurtarmanın bir yolu yok mu acaba?

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
Telefonumda reboot ekra ı geliyor ve çıkamıyorum.Reboot yaptım tekrar aynı yere geliyor safe mode yaptım olmadı.Wipe data yapmak istemiyorum.Wipe data yapmadan telefonun içerisindeki verileri kurtarmanın bir yolu yok mu acaba?
Maalesef yok.

Oyla:

sevkooo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şevket
Cihazım
redmi note 11
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cok kötü ya kafayı yiyecegım not defteri falanda gider o zaman kendi kendine düzelir mi ki?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

daha önce geliştirici olmayla alakalı olayı yapmıştım.7 kere basarak o da bir fayda sağlamaz mı?

cok kötü ya kafayı yiyecegım not defteri falanda gider o zaman kendi kendine düzelir mi ki?

daha önce geliştirici olmayla alakalı olayı yapmıştım.7 kere basarak o da bir fayda sağlamaz mı?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
cihaz modeli nedir tam olarak? redmi note 11 mi? ne tür bir işlem yaptınız bu hale geldi? durup dururkenmi bu ekranda kaldı

Oyla:

sevkooo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şevket
Cihazım
redmi note 11
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cihaz modeli nedir tam olarak? redmi note 11 mi? ne tür bir işlem yaptınız bu hale geldi? durup dururkenmi bu ekranda kaldıoğlum aldı ne oldu bilmiyorum

cihaz modeli nedir tam olarak? redmi note 11 mi? ne tür bir işlem yaptınız bu hale geldi? durup dururkenmi bu ekranda kaldı
oğlum aldı ne oldu bilmiyorum.bir türlü açılmadı reboot fayda etmiyor.safe mode olmuyor.hep aynı ekrana geliyor.connect with mi asistan kısmına bağlanmıyor.Sinirlrim çok bozuldu.

model 2201117tg redmi note 11

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Yazılımsal bir müdahale olmadıysa sorun donanımsaldır..bootloader kilidi açık ise yinede fastboot rom yüklemeyi deneyebilirsiniz..

Oyla:
Üst Alt