Soru Realme Türkiyeye Gelmiyormu Acaba

byduke555

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi 6
Konular
19
merhabalar Realme Türkiyeye geleceğini açıkladı ama noldu hiç bir ses seda yok kendilerinden bir problem falanmı var acaba firma arasında

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Geliyorlar hocam, hazırlıklar ve prosedürlere uygunluk aşamaları devam ediyor. Test cihazları ülkemizde :)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Maalesef ki bürokratik süreçler ülkemizde çok sıkıntılı dolayısıyla bu tarz girişimler bir anda gerçekleşemiyor ve bizlerde kaliteli rekabetten mahrum kalıyoruz.

Oyla:

byduke555

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi 6
Konular
19
Geliyorlar hocam, hazırlıklar ve prosedürlere uygunluk aşamaları devam ediyor. Test cihazları ülkemizde :)

Maalesef ki bürokratik süreçler ülkemizde çok sıkıntılı dolayısıyla bu tarz girişimler bir anda gerçekleşemiyor ve bizlerde kaliteli rekabetten mahrum kalıyoruz.
Hocam sizce realme Xt getirirler mi sizce acaba Realmeye aşık oldum niyeyse Xiaomiden sonra 2.ci defa Xiaomi'de ayrı ama Ah o reset o problemleri olmasa hınzırın :D :D

Oyla:

Mihrali Bey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mihrali
Cihazım
LG Nexus 4
Konular
0

Bu konuda daha çok bilgi verebilir misiniz? Siz nerede gördünüz bu cihazları, firma yetkilisi misiniz? Realme bizzat kendisi mi getirecek, ithalatçı firma mı getirecek? Tahminen ne zaman satışa başlanılacak? Fiyatlar ne olacak? Nerelerde satılacak? Teşekkürler.

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Türkiye ye vergi vermek zorlarına gittiği için bir çok firmanın, ben kendilerinin geleceğini sanmıyorum. Büyük ihtimal ithalatçılar ve Türkiye'deki aracılar üzerinden yapılacak işler.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam sizce realme Xt getirirler mi sizce acaba Realmeye aşık oldum niyeyse Xiaomiden sonra 2.ci defa Xiaomi'de ayrı ama Ah o reset o problemleri olmasa hınzırın :D :D
Bu konuda daha çok bilgi verebilir misiniz? Siz nerede gördünüz bu cihazları, firma yetkilisi misiniz? Realme bizzat kendisi mi getirecek, ithalatçı firma mı getirecek? Tahminen ne zaman satışa başlanılacak? Fiyatlar ne olacak? Nerelerde satılacak? Teşekkürler.

Arkadaşlar firma yetkilisi değilim, kendileri gerekli gördüklerinde daha fazla açıklama yapacaklardır :)

Oyla:

Mihrali Bey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mihrali
Cihazım
LG Nexus 4
Konular
0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar firma yetkilisi değilim, kendileri gerekli gördüklerinde daha fazla açıklama yapacaklardır :)
Hocam bari tarih verseler de ona göre beklesek. 19 Ağustos'ta satışta demişlerdi hala bekliyoruz.

Oyla:

blackrow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DoğuHan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16
Bu hafta gelecekmi?

Oyla:

byduke555

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi 6
Konular
19
Türkiye'ye gelemiyor ama ithalatçı garantili olarak gelir mi acaba

Oyla:

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Kamuoyuna Duyuru
Bilindiği üzere Realme’nin Türkiye pazarında faaliyet göstermesi için bir takım hazırlıklar içerisindeyiz.

Realme Europe ile iletişime geçip prensip anlaşmamız sonrasında yasal prosedürleri yerine getirdik.

Sizlerden gelen olumlu geri dönüşler bizleri oldukça memnun etti. Fakat bu olumlu tepkiler bir takım çevreleri rahatsız etmiş olacak ki bunun sonucunda Realme’nin bağlı olduğu üst kuruluştan bir takım kabul edilmesi mümkün olmayan isteklerle karşı karşıya kalmış bulunduk.

Bu gelişmeler sonucunda Çin’de bulunan Realme Genel Merkezi ile olan görüşmelerimizi bir süreliğine ara verilmiştir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Oyla:
Üst Alt