Soru rdmi note 8 pro ses dosyalarını görmemesi

• Konbuyu başlatan t2301x
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 471

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
arkadaşlar bir sorunum var internetten indirdiğim mp3 ses dosyalarını miui içindeki .ringtone içine atıp seçip zil sesi olarak kullanabiliyordum ama ne oldu ise daha önce attığım dosyaları görebiliyorum ama fakat son zamanlarda yeni attığım dosyaları muiu .ringtone içindeki görebilirken tema dan gidip baktığımda "yeni attığım " o dosyalar yok çözümünü bilen varmı ? kolay gelsin .

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
hiçmi benim gibi bu mp3 yükleyip zil sesil ile değiştiren yok , anlamıyorum bu güncellemeler hep sakatlıyor telefonu .

RAPTURE1958

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Booker Dewit
Cihazım
Mi 5
Konular
0
Ayarlardaki zil sesi listesini açtıktan sonra sağ altta artı işaretine tıklayınca istediğiniz müziği seçebilmeniz lazım.

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
Ayarlardaki zil sesi listesini açtıktan sonra sağ altta artı işaretine tıklayınca istediğiniz müziği seçebilmeniz lazım.
çok ilginç daha önce denediğime eminim , ama + tuşunu deneyince bu kez haklısınız oldu şimdi teşekkür eder hatalı isem kusuruma bakmayın gençler derim ! mutlu kalın covidden uzak kalın.

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
arkadaşlar aşagıda iki link bırakıyorum bu sorunun ciddi cözümünü bilen varmı? kesinlikle değiştirmiyor bildirim seslerini yada üreticiye bildirme şansı olan varsa sanırım güncelleme sonrası bu bug var miui 12,5,4 kararlı 12.5.4.0 (rggıdxm)

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15