Soru Rastgele reboot sorunu

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
güncellemeleri takip ederek gününde yapan bir kullanıcıyım, son bir haftadır cihazım durup dururken yeniden başlatma yapıyor, cihazı sıfırladım fakat düzelmedi facepalm~~(:| (yeniden başlatma sonrası pin kodu istemiyor)
rom yükleme konusunda tecrübem yok (:|

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
cepporttan aldım, zaten başka bir yerden mi alınmaz ;) kvk ankara servis, servis formunda sadece yazılım yüklendi yazıyor. cihazı açmamışlar dahi gittiği gibi gelmiş :(
Maalesef benim KVK'da şahsen tanıdığım kimse yok dolayısıyla direk olarak yardımcı olamıyorum, kusura bakmayın ancak mesajınızı ve mail adresini Cepport'taki yetkililere ilettim hocam. Sizinle iletişime geçeceklerdir.

Oyla:

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
Maalesef benim KVK'da şahsen tanıdığım kimse yok dolayısıyla direk olarak yardımcı olamıyorum, kusura bakmayın ancak mesajınızı ve mail adresini Cepport'taki yetkililere ilettim hocam. Sizinle iletişime geçeceklerdir.
teşekkürler hi~~ keşke cepport kendi servisini kursa ve sıkıntılar hiç yaşanmasa whew~~ cihazımın servise kabul edilme sürecinde dahi sıkıntı yaşadım, 3 kere fatura gönderdim, cepport tekrar fatura gönderdi tarafıma, tamir olmaması da ayrı sıkıntı :@
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihaz krize girdiği anda sonsuz tekrar başlatma döngüsüne giriyor, ben kapatıp açınca sorun geçici olarak son buluyor.

xiaomi alırken hangi firmanın garantisi tercih edilmeli :? cepport tarafından desteklenen ya da tercih edilen bir firma var mı?

Son düzenleme:
Oyla:

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
Sorunla ilgili olarak ÖM'den size mesaj attık, dönüş yaparsanız yardımcı olmaya çalışacağız. bralakir
cihazı cepport'a gönderdim, bugün teslim aldım, yapılan işlemlere dair bilgim yok ama umarım düzelmiştir, teşekkürler

hocam size de teşekkür ederim, ilginiz ve sorunların çözülmesine yönelik işlemleriniz için, deniyorum cihazı şu anda

Son düzenleme:
Oyla:

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
yedeklerimi yüklemeden cihazı denemek için sim taktım kullanıyorum, döngüye girmedi çok şükür, fakat rehberde kişilerin çift görünmesi sorunu (google hesabı ve WhatsApp) için uygulamasını yüklemek istedim ve telefon reset attı, uygulama yüklenmedi, uyumsuz uygulama nedeniyle yapmış olabilir mi?

Oyla:

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
konu hortladı, aynı sorunu yaşıyorum 2-3 gündür, hiç ummadığım bir anda reset atıyor telefon ve pin kodu istiyor, fark etmezsem kimse bana ulaşamıyor

Oyla:

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
Sorunla ilgili olarak ÖM'den size mesaj attık, dönüş yaparsanız yardımcı olmaya çalışacağız. bralakir
cepport artık forumda yok mu? müşteri hizmetlerini aradım, durumu anlatıyorum ama dinleyen olmadı, sorunu kvk çözemedi, siz çözdünüz sağolun diyorum, cevap vermekten imtana ederek ne dediğimi bile dinlemeden, kvk'ya gönderin diyor. ne de güzel iletişim kuruyor müşteriyle, pardon sizden alışveriş yapmayız bidaha.

Oyla:
Üst Alt