Yardım Raiden Tweaks Modülünü Kurmama Rağmen Uygulaması Gözükmüyor

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
Poco X3 Pro kullanıcısıyım. Bu modülü ilk etapta sorunsuz bir şekilde kuruyordum. Daha sonra kernel arayışına girdim. Çoğu kernel ile instagram kullanırken sorun yaşadım. Kimi reels oynatmıyor kimi de zoom yapamıyordu. Sorun çıkarmayan kerneli bulunca EU romu temiz bir şekilde kurup telefonu öyle kullanayım dedim ama daha sonra kurulum yaptığımda önceden kurabildiğim bu modülü kuramadım. Daha sonra miui mix rom ile de bir deneme yaptım ama sonuç gene aynı. Bunun çok önemli, matah bir modül olduğunu düşünmüyorum ama kafaya taktığım zaman da takıyorum. Neden yüklenmiyor, telefondan soğuma noktasına geldim resmen.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Cevap basit; kernel desteklemiyor. Raiden Tweaksnkernel üzerinde oynamalar yapan otomatik bir profil aracıdır. Kernel bu ayarlamaları desteklemiyorsa; çalışmaz.

byks34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Musa
Cihazım
Mi 10i 5G 8/128
Meslek
Aşçı
Konular
13
Poco X3 Pro kullanıcısıyım. Bu modülü ilk etapta sorunsuz bir şekilde kuruyordum. Daha sonra kernel arayışına girdim. Çoğu kernel ile instagram kullanırken sorun yaşadım. Kimi reels oynatmıyor kimi de zoom yapamıyordu. Sorun çıkarmayan kerneli bulunca EU romu temiz bir şekilde kurup telefonu öyle kullanayım dedim ama daha sonra kurulum yaptığımda önceden kurabildiğim bu modülü kuramadım. Daha sonra miui mix rom ile de bir deneme yaptım ama sonuç gene aynı. Bunun çok önemli, matah bir modül olduğunu düşünmüyorum ama kafaya taktığım zaman da takıyorum. Neden yüklenmiyor, telefondan soğuma noktasına geldim resmen.
Kernel tercihiniz nedir? Nogravity oyun oynarken soğutması çok iyi lakin oyun esnasında takılmalar yaşadım hatta attığı da oldu. Kernel bilginizi paylaşırsanız sevinirim aynı cihazı kullanıyorum.

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
Cevap basit; kernel desteklemiyor. Raiden Tweaksnkernel üzerinde oynamalar yapan otomatik bir profil aracıdır. Kernel bu ayarlamaları desteklemiyorsa; çalışmaz.
Temiz bir kurulum yapayım dedikten sonra kernel değiştirmeden stock kernel ile de yüklenmedi. Wipe yaparken format dataya gelip yes yazarak yapıyorum. Önceden note 4 kullanırken advanced wipe deyip format data cache falan onları seçerdim. Bunda da öyle yapıyorum ama romu yükleyip de reboot deyince boot ekranından tekrar recovery açılıyor. Bir yandan recovery ile ilgili de sorun olabilir diye şüpheneliyorum sanki.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kernel tercihiniz nedir? Nogravity oyun oynarken soğutması çok iyi lakin oyun esnasında takılmalar yaşadım hatta attığı da oldu. Kernel bilginizi paylaşırsanız sevinirim aynı cihazı kullanıyorum.
Bulduğum kernel Neutrino kernel diye geçiyor.

Üst Alt