Yardım R note 10 su teması oldu, navigasyon tuşları çalışmıyor

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
iyi akşamlar arkadaşlar redmi note 10 telefon suya düştü, kuruladım, pirince koydum vs. telefon normal çalışıyor, sadece alttaki navigasyon tuşlarının olduğu kısım çalışmıyor, bunun çözümü nedir? yardımcı olursanız sevinirim.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
iyi akşamlar arkadaşlar redmi note 10 telefon suya düştü, kuruladım, pirince koydum vs. telefon normal çalışıyor, sadece alttaki navigasyon tuşlarının olduğu kısım çalışmıyor, bunun çözümü nedir? yardımcı olursanız sevinirim.
Geçmiş olsun. Ücretli onarım forumundan destek alabilirsiniz. Pirincin faydası olacağını düşünmüyorum. Vakit geçirmeden cihazın içi açılarak gerekli müdahale sağlanmalı.

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
içi açıldı hocam, hoparlör, mikrofon, kamera , çağrı, wifi, mobil veri bluetooth vs. hepsini test etti bir sorun bulamadı, tek bir sorun var ekranın alt kısmında navigasyon tuşlarının olduğu bölüm dokununca tepki vermiyor.

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
içi açıldı hocam, hoparlör, mikrofon, kamera , çağrı, wifi, mobil veri bluetooth vs. hepsini test etti bir sorun bulamadı, tek bir sorun var ekranın alt kısmında navigasyon tuşlarının olduğu bölüm dokununca tepki vermiyor.
Hocam tuşlarla geri gitmekte zorlanıyorsa telefon, gerekli tamir yapılana kadar tam ekran hareketlerini kullanabilirsiniz. En azından bozuk bölgeye dokunmak zorunda kalmazsınız
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt