Mod ®FDE.AI - Ultimate Android Optimizer

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Kurulum gereksinimleri:
Desteklenen CPU arşivi:
  • ARMv7 (armeabi-v7a) (32bit)
  • ARMv8 (arm64-v8a) (64bit)
  • x64bit (x86_64)
Desteklenen Android işletim sistemi sürümleri :
  • 4.1 ve üstü

Ayrıntılı teknik açıklama:
FDE - Çok evrensel bir Android işletim sistemi iyileştiricisi. İşletim sisteminin ve Linux çekirdeğinin çok çeşitli ayarları, yine de tüm platformlarla maksimum uyumlu, çapraz platform yardımcı program olarak yapılandırılmıştır. Bu, herhangi bir kirli hack / hardcore ve 3. bölüm ikili (meşgul kutusu hariç) ve config dosyalarının olmadığı anlamına gelir. FDE, donanım ve yazılıma bağlı olarak konfigürasyonlar uygular, böylece sonunda her cihaz ayrı ayrı konfigüre edilebilir .
Yeni benzersiz uygulama yöntemi - tüm gerekli FDE bileşenleri doğrudan RAM'e yüklenir ve oradan yürütülür. Sistem bölümleri, kurulum sırasında yalnızca bir kez RW takılır. Bu, yüksek hız (en kötü RAM’in en az ~ 500MB / s G / Ç hızına sahip olacağı), güç tüketimi (NAND bellek G / Ç olmaz) ve güvenlik anlamına gelir(sistem bölümleri salt okunur durumda). Ayrıca yeni JDE FDE işletim sistemi önyükleme işlemiyle senkronize edilir; bu nedenle tweaks doğru zamanda uygulanır. Tüm sistem bölümleri kesilmiş ve FDE ile her işletim sistemi açılışında hatalar için kontrol edilmiştir. Evrensel yükleyici, hangi ROOT yöntemini kullandığınızı ve otomatik olarak nasıl başlayacağınızı otomatik olarak algılar. Son olarak, FDE sadece optimizasyon ile ilgili değildir. Aynı zamanda güvenlik ve özellik etkinleştirici hakkında.
çoğu dahil özelliklerin sıkıştırılmış listesine bakınız .

Yapay zeka:
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
"FDE.AI" adından fark edebileceğiniz gibi - içinde gerçek AI olduğunu söyleyebilir . AI, cihazınızı nasıl kullanacağınızı, mevcut kullanım senaryosunu kontrol etmenizi ve bazı sistem parametrelerini size en iyi kullanım deneyimini sunmak için gerçek zamanlı olarak uyarlamayı öğrenecektir. Detaylar .

Neden optimize edilmeli?
Öncelikle cihazınızla sizi mutlu etmek için, daha uzun yaşamak ve çabuk olmak için. Diğer bir sebep çöp. O NE LAN? Evet. Dünyada bir e-çöp kullanımı sorunu var, özellikle elektronik cihazlar ve piller gibi toksik maddeleri var ... vs .. İlerlemeye karşı değilim - İnsanları yavaşlatmak için yavaşça özellik ekleyen şirketlerin satış politikalarına karşıyım. onları al. Tamam, zararlı olmasaydı derdim, ama aslında Afrika zehirli bir çöp kıtası oldu - gerizekalı e-cihazlar koymak için bir yere ihtiyaçları vardı ve bu üzücü. Zehirli çöpleri başka bir ülkeye taşımaları daha ucuza mal olur, daha sonra uygun şekilde kullanırlar. FDE'nin bu konuda nasıl yardımcı olabileceğini söyleyebilirsiniz. Umarım, cihazınıza FDE kurarsanız, tüm optimizasyonlar nedeniyle daha uzun süre kullanırsınız. Böylece seni mutlu edecek ve onu çok sık değiştirmeyeceksin, aslında e-çöp miktarını azaltabilmektedir. Teşekkürler.

Kurulum:
UYARI! Başka bir All-in-One hoparlörünü kullanmayın, aksi halde işler daha da kötüye gidebilir! Seni uyardım!​
  • Bir şeyler ters giderse diye yedekleyin.
  • FDE'nin son sürümünü indirin ve özel kurtarma yoluyla yükleyin VEYA Magisk sistemsiz kökü kullanıyorsanız, modüller listesine zip ekleyin.
  • İşletim sistemi önyüklemesinden sonra, titreşim elde edilir ve FDE tamam işe yaradıysa /sdcard/Android/fde.txt bir günlük dosyası oluşturulur.
Eğer FDE'yi kaldırmak istiyorsanız, Magisk Yöneticisi'nden modülü kaldırmak yeterlidir, eğer Magisk kullanıyorsanız VEYA zip'i özel kurtarmada kullanın.

İndir:

KAYNAK:

xalper97x

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
.
Konular
37
Donanımlar ile kernel'in iletişim kuramaması sorunu ve bazı donanımların çalışmamasına neden sorunlardan olmayacaksa kullanalım.
Mi9 se.

mucahitunlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi9
Konular
1
Kullanan var mı

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
Denedim, Magisk zip kurdum yeniden başlattıktan sonra zip kurulu modülleri gözükmüyor. Peki denenler varmi

Üst Alt