Alış Quick charge 4

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmış)
Fiyat
100
Ürün Takas Durumu
Sadece nakit
Merhaba arkadaşlar ben mi 8 cihazım için qc 4+ destekli bir şarj aleti arıyorum da bunu piyasada bulamadım. Sizin bildiğiniz bir yer var mı ?

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Sizin de söylediğin gibi piyasa da yok hocam. Yurt dışında bile çok nadir ve açıkçası guvenilecek marka bulmak zor. Voltaj değerleri bakımından yaptığımız araştırmalara göre 3.0 ile arasında batarya değerleriniz 3000-4000 arasında ise +-10 dakika kadar fark oluyor. Güç dengeleri olarak 4.0; voltajı 20V 3A çıkarırken, 3.0; 15V 2,5A de şarj yapıyor. Bunlar maksimum değerleri. Bu kadar küçük bir fark için almaya değer mi siz karar verin diye yazıyorum bu bilgileri. Çünkü bugün son çıkardığı cihaz olan global sürüm Mi9 cihazı 5V 2A şarj aleti ile geliyor. 3.0 şarj aleti varsa elinizde şimdilik fazlasiyla yeter diye düşünüyorum

Redrinqman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 8
Konular
10
Sarj konusu gelmisken xiaomi powerbank 2c 5.1v / 3.6 A cikisi var yani bana 5V/3A saglamis oluyormu

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Sarj konusu gelmisken xiaomi powerbank 2c 5.1v / 3.6 A cikisi var yani bana 5V/3A saglamis oluyormu
Powerbanklarin yapısı biraz farklı. Onlar için birşey söyleyemem. Siz kullanıyorsanız farkı daha iyi anlarsınız

Redrinqman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 8
Konular
10
Aslinda sunu soylemek istedim 5V/3A lik bir adaptörle sarj ettiğim urunu xiaominin 2c qc3.0 destekli powerbankle sarj edebilirmiyim ?

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Sizin de söylediğin gibi piyasa da yok hocam. Yurt dışında bile çok nadir ve açıkçası guvenilecek marka bulmak zor. Voltaj değerleri bakımından yaptığımız araştırmalara göre 3.0 ile arasında batarya değerleriniz 3000-4000 arasında ise +-10 dakika kadar fark oluyor. Güç dengeleri olarak 4.0; voltajı 20V 3A çıkarırken, 3.0; 15V 2,5A de şarj yapıyor. Bunlar maksimum değerleri. Bu kadar küçük bir fark için almaya değer mi siz karar verin diye yazıyorum bu bilgileri. Çünkü bugün son çıkardığı cihaz olan global sürüm Mi9 cihazı 5V 2A şarj aleti ile geliyor. 3.0 şarj aleti varsa elinizde şimdilik fazlasiyla yeter diye düşünüyorum
Cevabınız için teşekkür ederim hocam hiç hesap etmemiştm ne kadar fark eder diye. Eğer dediğiniz şekildeyse zaten gerekte yok.

Üst Alt