Haber QCY T1 Pro ve T1 Bluetooth Bağlantı Sorunu Çözümü

Son zamanların en moda kulaklık markası olan QCY, gün geçtikçe popülerliğini kalitesi sayesinde arttırmaktadır. Bu markanın en iyi modelleri arasında gelen T1 Pro ve T1C kullanıcılarına bazı bağlantı sorunları yaşatmaktadır.
Bu sorun aslında sağ ve sol kulaklığı ayrı ayrı şekilde aynı telefon ile eşleştirilmesi sonucu ortaya çıkıyor ve kulaklıklar birbiri ile bağlantı kurmuyor bu yüzden sadece tek bir kulaklıktan ses geliyor.
Peki çözüm nedir?
Kullanım kılavuzunda açıklamalı yazan bilgiye göre, telefonunuzun bluetooth bağlantı ayarlarına girin. Her iki kulaklığında üzerine tıklayarak yada seçenekler bölümüne tıklayarak bağlantıyı unut diyin. Ardından kulaklıkları kutusuna koyun ve geri çıkartın her ikisini açmak için aynı anda güç tşuna basılı tutup 20 saniye bekleyin 20 sn ye yakın 3 kez kırmızı mavi seri bir şekilde yanıp sönecek sonra bırakın bluetooth eleştirmesinden sadece ( R ) yazanı yani sağ kulaklığı eşleştiren ardından ikisini 5 sn basılı tutup kapatıp sonra...

Okumaya devam et...

mert7878

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
zenfone2
Konular
7
bir türlü çözemedim bağlantı sorununu ya harfiyen uygulamama rağmen olmuyor

baysafran

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kemal
Cihazım
p20
Konular
0
İki EarBud'u kapatın ve 20 saniye boyunca her ikisinin üzerindeki tuşlara dokunun ve basılı tutun (LED kırmızı ve beyaz yanıp söner, sonra kapanır ve 10 saniye sonra kırmızı yanıp söner) 1 saniye boyunca iki EarBuds basılı tutun (LED iki kez kırmızı yanıp söner) ve iki EarBud Birbiriyle otomatik eşleşir. Daha sonra sağ EarBud, soldaki LED'in kapanmasıyla eşleştirme moduna girecektir (LED kırmızı ve beyaz renkte yanıp söner) Cep telefonunda QCY-T1 R'yi arayın ve her iki EarBud'u cep telefonuna bağlamak için dokunun böylece eşleştirme moduna girer (cep telefonuna bağlanabilir)

hamunpatra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
9
Benim kulaklıklardan az ses geliyor.eskiden çok iyi getirdi ses ama şimdi neredeyse duyulmuyor. Ne yapmalıyım?

batuozalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9T, MIX 2S
Meslek
Paramedik
Konular
14
İki EarBud'u kapatın ve 20 saniye boyunca her ikisinin üzerindeki tuşlara dokunun ve basılı tutun (LED kırmızı ve beyaz yanıp söner, sonra kapanır ve 10 saniye sonra kırmızı yanıp söner) 1 saniye boyunca iki EarBuds basılı tutun (LED iki kez kırmızı yanıp söner) ve iki EarBud Birbiriyle otomatik eşleşir. Daha sonra sağ EarBud, soldaki LED'in kapanmasıyla eşleştirme moduna girecektir (LED kırmızı ve beyaz renkte yanıp söner) Cep telefonunda QCY-T1 R'yi arayın ve her iki EarBud'u cep telefonuna bağlamak için dokunun böylece eşleştirme moduna girer (cep telefonuna bağlanabilir)

Kardeşim Allah senden razı olsun sabahtan beri kaç farklı video izledim kaç farklı klavuz denedim sadece senin dediğin oldu teşekkürler :)

Gokbet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökberk
Cihazım
İphone 6
Konular
4
Qcy t1c var elimde hediye geldi bir süre kullandım ama devamında kullanmak istediğim de ikisini bağlayamıyorum birisi medya diğeri telefon oluyor ya sağ kulaklık yada sol çalışıyor bu sorunu nasıl çözerim

erensimsek1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
eren
Cihazım
iphone 7
Konular
0
Senden allah razı olsun herşeyi denedim ve cıldırmak üzereydim

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Sağ kulaklık şarj kutusundayken ışığı yanıyor ama çıkardığımda yanmıyor. 20 sn basılı tutup açıp kapamayı deniyorum ama olmuyor
İki kulaklığa da 20 saniye boyunca basılı tutun, 8-10 saniye boyunca beyaz-kırmızı ışık yanıp sönecek. 2 saniyelik kapanacak kulaklık, yine de düğmeye basmaya devam edin, tekrar kırmızı-beyaz ışık yanacak. Düzelmesi gerek

Üst Alt