Soru Pusula uygulamasını açınca kameranın da açılması!

• Konbuyu başlatan Dub
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 937

Dub

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Dub
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
6
Pusula uygulamasını açıp, telefonu fotoğraf çekiyormuş gibi karşıya doğru tutunca pusula ekranının arkasında fonda kamera da açılıyor. Yere doğru çevirince sadece pusula ekranını gösteriyor.

Tekrar karşıya doğru tutunca yine fonda kamera açılıyor.

Bu herkeste böyle mi? Yoksa "bug" mıdır?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Pusula uygulamasını açıp, telefonu fotoğraf çekiyormuş gibi karşıya doğru tutunca pusula ekranının arkasında fonda kamera da açılıyor. Yere doğru çevirince sadece pusula ekranını gösteriyor.

Tekrar karşıya doğru tutunca yine fonda kamera açılıyor.

Bu herkeste böyle mi? Yoksa "bug" mıdır?
Bug değil hocam. Dikkat ettiyseniz kameraya geçtiği zaman aşağıda konum bilgileri geliyor. Böylelikle fotoğrafla beraber ekran görüntüsü aldığınız zaman çok yararlı ve daha verimli bir bilgiye sahip oluyorsunuz :)

Oyla:

Dub

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Dub
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
6
Bug değil hicam. Dikkat ettiyseniz kameraya geçtiği zaman aşağıda konum bilgileri geliyor. Böylelikle fotoğrafla beraber ekran görüntüsü aldığınız zaman çok yararlı ve daha verimli bir bilgiye sahip oluyorsunuz :)

Cevap için teşekkürler. Kameraya geçmeden de ekranın altında yazan konum bilgileri uygulama açılır açılmaz geliyor.

Fakat, GPS kapalı olduğu halde verdiği konum bilgileri ne derece doğrudur ondan pek emin değilim.

Oyla:

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Dediğiniz durum bug değil ama kapatma ayarı olsa güzel olurdu bazen rahatsız ediyor. Ayrıca her cihazda aynı mı bilemem ama Mi 4'te pusulayı kalibre etmek bazen çok uzun sürüyor ya da kalibre olmuyor . Eğer pusulaya ihtiyacım olan bir yere gidiyor olsaydım yanıma fiziksel bir pusula alırdım bana çok güven vermiyor.

Oyla:
Üst Alt