Pushbullet - telefonunuza/telefonunuzdan veri gönderin

peace

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Cihazım
GT-I9300
Konular
1
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Market sayfasında bir tanıtım yazısı var ancak ben kendi görüşlerimden yazayım daha yardımcı olacaktır : )

Pushbullet ile mesela bilgisayarınızda bir yazı veya link var bunu arkadaşınıza göndermek istiyorsunuz whatsapp vs. üzerinden ama yazıyı veya linki komple yazmak zor gelecektir. Veya veya fotoğraf göndereceksiniz.. Böyle durumlarda pushbullet hayatı inanılmaz kolaylaştırıyor. Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan gmail hesabı ile eşleştirdikten sonra linki gerekli yere yapıştırsın ve "push it" butonuna basın, saniyeler içinde geliyor : ) 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pushbullet.android
buradan telefonunuza indirin..

https://www.pushbullet.com/
buradan da gmail hesabınız ile eşleştirip telefonunuz ile arasındaki köprüyü kurun. Zaten daha sonra o sağ taraftaki panelde yazı, link, dosya (25mb sınır), fotoğraf gönderebilirsiniz. Aynı şeyi telefonunuzdan da yapabilirsiniz share'e basarak...

ben mesela bir adet ekran görüntüsü çekip telefonumdan bilgisayara yolladım, sonra da bir adet uygulama indirip telefonuma yolladım gördüğünüz gibi...

xoser

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Konular
28
Pushbullet : Bildirimleri aynı anda pcde görün

[font=Roboto, Arial, sans-serif]Uygulama: PushBullet 
Market Linki: 
Kişisel Görüşlerim 
Pushbullet ilk başta ne işime yarayacak telefonu yanımdan ayırmıyorum diyerek denememiştim, daha sonra gerek işyerinde gerek ders çalışırken pc başında olmamdan dolayı telefonu arar olurdum nerede ne oldu vs. Ve telefonda bildirim ışığının olmaması nedeniyle bazen sürekli ekranı açıp kapatmam gerekiyordu . Bu uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra telefonu açma gereği filan da pek duymuyorum herhangi bir bildirim, arama mesaj vs geldiğinde direk bildirim pcde chrome içine geliyor. Bataryayıda sömürmüyor en azından ben öyle bariz bir fark göremedim. Ayrıca pushbullet kullanan diğer arkadaşlarınıza da köprü aracılığı görüp bildirim gönderebilirsiniz. Nette bir link begendiğiniz bunu pushbullet ile tlefonunuza gönderebilir sonra telefonunuzda onu açabilirsiniz.  belki yazamadığım nice özelliği var :) beni mazur görün ve deneyin .

Uygulama Ss:

[img=600x353]http://www.droid-life.com/wp-content/uploads/2013/01/PushBullet.png[/img]

[img=700x467]http://myandroidchief.com/wp-content/uploads/2014/04/e5dasktop-notifications-support-tasker-events-0172.jpg[/img]
Uygulamanın Açıklaması
[font=Roboto, Arial, sans-serif]Pushbullet telefonunuza gelen bütün bildirimleri bilgisayarınızda gösterir. Böylece asla bir bildirimi kaçırmamış olursunuz!
Pushbullet ayrıca kendinize ve arkadaşlarınıza bildirim mesajı gönderebilmenizi sağlar!
Bildirimlerinizi göndermek için neden mi Pushbullet kullanmalısınız? Çünkü Pushbullet telefonunuza veya arkadaşlarınıza hemen hemen her şeyi göndermek için en kolay ve en hızlı yoldur.
Pushbullet ile neler mi gönderebilirsiniz? Telefonunuzun bildirim çubuğuna, bilgisayarınıza veya bir arkadaşınıza çok hızlı bir şekilde linkler, resimler, dosyalar, listeler, notlar ve daha fazlasını gönderebilirsiniz.
Pushbullet'ı bu kadar kullanışlı yapan nedir?
Çok kolay! Resim, yazı, link ve dosya gibi şeyleri bilgisayarınızdan telefonunuza ya da telefonunuzdan bilgisayarınıza atmanın en kolay yoludur. Aynı zamanda birşeyleri bir Android cihazından diğerine ve ya arkadaşlarınıza atmak için de mükemmeldir!
Pushbullet ile bir dosya gönderdiğinizde, bu dosya otomatik olarak indirilir ve bildirim olarak sizi bekler. Bildirime dokunmak dosyayı anında açar, böylece asla e-postanıza veya Dropbox dosyalarınıza girerek dosyayı aramak zorunda kalmazsınız.
Pushbullet ile aynı zamanda telefonunuzun bildirim çubuğuna istediğiniz site adresini gönderebilirsiniz. Sadece bildirime dokunun ve adrese gidin.
- Bilgisayarınızda bir adresi bulduktan sonra telefonunuzda defalarca aramaktansa Pushbullet ile kolayca telefonunuza gönderebilirsiniz. Adres bildirimlerini Google Maps ile açar ve navigasyon paylaşımını kolaylaştırır.
- Tabi bunlar sadece başlangıç, ayrıca listeler, notlar & hatırlatmalar da gönderebilirsiniz.

Pushbullet lets you take charge of your notification tray by making it easy to put whatever you want in there. Creating these smart notifications is so useful because of how easy they are to access, making the notification tray the best spot to send yourself reminders or things you want to be able to easily access later.
Pushbullet, tabletler üzerinde de mükemmel çalışır, mutlaka denemelisiniz!

PushBullet, en iyi Chrome ve Firefox üzerinde çalışır . Aşağıdaki linklerden tarayıcı eklentimizi edinebilirsiniz:
Chrome: 
Firefox: 

SİZDE DENEYİMLERİNİZİ YAZIN :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Cvp: Pushbullet : Bildirimleri aynı anda pcde görün

Daha önce reklamlarını görmüştüm bu uygulamanın, hatta videosunu da izlemiştim ama denememiştim. Şimdi siz paylaşınca bir bakayım olmazsa silerim dedim ama... Kesinlikle her yeni romdan sonra ilk yükleyeceğim uygulamalardan biri bu olacak. O telefonlarımızın ayarları altındaki gereksiz erişilebilirlik alanı şimdi anlam kazandı. Gerçekten muhteşemmiş, paylaştığınız için teşekkürler hocam :)

xoser

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Konular
28
Cvp: Pushbullet : Bildirimleri aynı anda pcde görün

şimdi farkettimde forumda bir arkadaş daha paylaşmış aynı konuyu birleştirebilirsek konuları daha anlamlı olacaktır.

Üst Alt